Proszę rozwiązać następujący problem przed kontynuowaniem:
W obie strony
W obie strony W jedną stronę Trasa wieloodcinkowa
Economy, 1 podróżny
Economy, 1 podróżny
Wczytywanie…

Lot do Nantes od 656 zł

Zarezerwuj swój lot do Nantes już teraz!

Dotrzyj do celu szybko, tanio i bez stresu. Zarezerwuj lot do Nantes na lufthansa.com. Nasza wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najtańsze oferty. Wybierz lot do Nantes (NTE), który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom z naszej szerokiej oferty. Leć do Nantes (NTE) z Katowic (KTW) w styczniu 2024 już za 656 zł.

Zaplanuj wycieczkę do Francji, poznaj kraj i jego kulturę oraz zobacz wszystkie zabytki w Nantes. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas lotu. Jeśli chcesz poczytać na pokładzie, możesz pobrać ekscytujące magazyny i gazety w formie eJournals przed każdym lotem Lufthansy. Nasza najnowocześniejsza rozrywka i pierwszorzędna obsługa są dostępne przez całą dobę podczas lotów długodystansowych. Nasza załoga zadba o przyjemną atmosferę na pokładzie, aby lot był jak najbardziej komfortowy.

Po wylądowaniu w Nantes możesz się zrelaksować i poznać kraj oraz jego kulturę. Zarezerwuj teraz, a dotrzesz do celu w mgnieniu oka. Najtańszy lot do Nantes dostępny jest już za 656 zł od Katowic w styczniu 2024.

*Proszę zauważyć: Aby zaoferować jak największy wybór miejsc docelowych, niektóre bezpośrednie loty lub loty z przesiadkami na lufthansa.com są obsługiwane przez nasze partnerskie linie lotnicze, co może skutkować innymi wrażeniami z lotu niż z Lufthansa.

Aktualna pogoda w Nantes

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa odprawa online Lufthansy?

Lufthansa umożliwia wygodną odprawę online, wybór miejsca i wydrukowanie karty pokładowej lub przesłanie jej na telefon komórkowy 23 godziny przed odlotem. Możesz wybrać odprawę online lub skorzystać z aplikacji Lufthansy. Mobilne karty pokładowe są dostępne dla większości połączeń Lufthansy, ale w wyjątkowych przypadkach nie mogą zostać wydane ze względu na oficjalne przepisy. W takim przypadku otrzymasz potwierdzenie odprawy, które następnie przekażesz w kasie na lotnisku, aby otrzymać kartę pokładową. Mobilnej karty pokładowej możesz również użyć w trybie offline, jeśli posiadasz aplikację Lufthansa, iOS Wallet lub Google Pay. Więcej informacji znajdziesz w sekcji „odprawa online”.

Jakie posiłki oferowane są na pokładach samolotów Lufthansy?

Ciesz się doskonałymi doznaniami kulinarnymi na pokładzie samolotu Lufthansy. Oferujemy szeroki wybór przekąsek i wysokiej jakości świeżych produktów spożywczych, które różnią się w zależności od zarezerwowanej klasy podróży oraz czasu trwania lotu. W przypadku lotów krótko- i średniodystansowych w klasie ekonomicznej każdy pasażer otrzymuje czekoladę Lufthansy jeśli lot trwa 30 minut lub krócej, oraz butelkę wody mineralnej w przypadku lotów trwających do 60 minut. W przypadku lotów trwających godzinę lub dłużej, za dodatkową opłatą, pasażer może skorzystać z szerokiej gamy pysznych, świeżych przekąsek i napojów. Podczas lotów długodystansowych pasażerowie mogą również korzystać z bezpłatnych posiłków i napojów w klasie ekonomicznej. Jeśli masz specjalne wymagania dietetyczne, możesz zamówić specjalne posiłki lub menu dla dzieci do 24 godzin przed odlotem. Dowiedz się więcej o naszym menu pokładowym, które sprawi, że lot będzie jeszcze przyjemniejszy.

Jaki jest limit bezpłatnego bagażu na lotach Lufthansy?

Limit bezpłatnego bagażu i obowiązujące opłaty za dodatkowy bagaż zależą od trasy, klasy lotu i taryfy. Skorzystaj z naszego kalkulatora, aby dowiedzieć się, ile bagażu możesz zabrać ze sobą i w jaki sposób wykupić dodatkowy bagaż.

Jaki rodzaj rozrywki pokładowej jest dostępny podczas lotu Lufthansy?

Program rozrywki Lufthansy gwarantuje jeszcze przyjemniejszy lot. Podczas lotów długodystansowych możesz nie tylko cieszyć się urozmaiconym systemem rozrywki pokładowej, ale także pobierać cyfrowe magazyny i gazety z naszej bezpłatnej oferty eJournals, dostępnej na wszystkich rejsach. Aktualne hity kinowe, programy telewizyjne, muzyka, audiobooki, podcasty i gry to świetny sposób na zabicie czasu podczas lotów długodystansowych. W naszym internetowym przewodniku po rozrywce pokładowej znajdziesz ekscytujące zwiastuny, artykuły i informacje na temat aktualnej oferty.