Proszę rozwiązać następujący problem przed kontynuowaniem:
W obie strony
W obie strony W jedną stronę Trasa wieloodcinkowa
Economy, 1 podróżny
Economy, 1 podróżny
Wczytywanie…

Lot do Stanów Zjednoczonych

Zarezerwuj swój lot do Stanów Zjednoczonych już teraz!

Spełnij swoje marzenia o podróży do Stanów Zjednoczonych. Zarezerwuj z wyprzedzeniem na lufthansa.com, a dzięki naszej wyszukiwarce najlepszych ofert oszczędzaj pieniądze.

Niezależnie od tego, czy jest to spotkanie biznesowe w , czy podróż do Stanów Zjednoczonych na wakacje, lot zarezerwowany na lufthansa.com zawsze gwarantuje wygodną i bezpieczną podróż do wybranego miejsca docelowego. Na pokładzie możesz usiąść wygodnie i całkowicie się zrelaksować. Jeśli lubisz czytać podczas podróży, pobierz bezpłatne cyfrowe czasopisma i gazety z naszej oferty eJournals. Podczas lotów długodystansowych zapewniamy również urozmaicony program rozrywki Lufthansy. Nasza załoga dba o to, by każdy lot był jak najbardziej przyjemny.

Po wylądowaniu w możesz bezstresowo i spokojnie poznać kraj i jego kulturę.

*Proszę zauważyć: Aby zaoferować jak największy wybór miejsc docelowych, niektóre bezpośrednie loty lub loty z przesiadkami na lufthansa.com są obsługiwane przez nasze partnerskie linie lotnicze, co może skutkować innymi wrażeniami z lotu niż z Lufthansa.

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa odprawa online Lufthansy?

Lufthansa umożliwia wygodną odprawę online, wybór miejsca i wydrukowanie karty pokładowej lub przesłanie jej na telefon komórkowy 23 godziny przed odlotem. Możesz wybrać odprawę online lub skorzystać z aplikacji Lufthansy. Mobilne karty pokładowe są dostępne dla większości połączeń Lufthansy, ale w wyjątkowych przypadkach nie mogą zostać wydane ze względu na oficjalne przepisy. W takim przypadku otrzymasz potwierdzenie odprawy, które następnie przekażesz w kasie na lotnisku, aby otrzymać kartę pokładową. Mobilnej karty pokładowej możesz również użyć w trybie offline, jeśli posiadasz aplikację Lufthansa, iOS Wallet lub Google Pay. Więcej informacji znajdziesz w sekcji „odprawa online”.

Jakie posiłki oferowane są na pokładach samolotów Lufthansy?

Ciesz się doskonałymi doznaniami kulinarnymi na pokładzie samolotu Lufthansy. Oferujemy szeroki wybór przekąsek i wysokiej jakości świeżych produktów spożywczych, które różnią się w zależności od zarezerwowanej klasy podróży oraz czasu trwania lotu. W przypadku lotów krótko- i średniodystansowych w klasie ekonomicznej każdy pasażer otrzymuje czekoladę Lufthansy jeśli lot trwa 30 minut lub krócej, oraz butelkę wody mineralnej w przypadku lotów trwających do 60 minut. W przypadku lotów trwających godzinę lub dłużej, za dodatkową opłatą, pasażer może skorzystać z szerokiej gamy pysznych, świeżych przekąsek i napojów. Podczas lotów długodystansowych pasażerowie mogą również korzystać z bezpłatnych posiłków i napojów w klasie ekonomicznej. Jeśli masz specjalne wymagania dietetyczne, możesz zamówić specjalne posiłki lub menu dla dzieci do 24 godzin przed odlotem. Dowiedz się więcej o naszym menu pokładowym, które sprawi, że lot będzie jeszcze przyjemniejszy.

Jaki jest limit bezpłatnego bagażu na lotach Lufthansy?

Limit bezpłatnego bagażu i obowiązujące opłaty za dodatkowy bagaż zależą od trasy, klasy lotu i taryfy. Skorzystaj z naszego kalkulatora, aby dowiedzieć się, ile bagażu możesz zabrać ze sobą i w jaki sposób wykupić dodatkowy bagaż.

Jaki rodzaj rozrywki pokładowej jest dostępny podczas lotu Lufthansy?

Program rozrywki Lufthansy gwarantuje jeszcze przyjemniejszy lot. Podczas lotów długodystansowych możesz nie tylko cieszyć się urozmaiconym systemem rozrywki pokładowej, ale także pobierać cyfrowe magazyny i gazety z naszej bezpłatnej oferty eJournals, dostępnej na wszystkich rejsach. Aktualne hity kinowe, programy telewizyjne, muzyka, audiobooki, podcasty i gry to świetny sposób na zabicie czasu podczas lotów długodystansowych. W naszym internetowym przewodniku po rozrywce pokładowej znajdziesz ekscytujące zwiastuny, artykuły i informacje na temat aktualnej oferty.

Z jakiego miasta w Polska odbywają się loty Lufthansy do Stany Zjednoczone

Loty Lufthansy z Polska do Stany Zjednoczone startują z następujących lotnisk: Gdańsk, Kraków, Katowice, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław.