Witamy w naszym serwisie internetowym

Rejestracja

Zapomniane Hasło
Zapomniany PIN Miles & More

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

Twoje korzyści

  • Przegląd wszystkich rezerwacji online
  • Szybsza rezerwacja z użyciem wcześniej podanych danych osobowych
  • Indywidualny serwis Newsletter
  • Konto milowe Miles & More

Nowa rejestracja

Twoje konto

Załóż swój własny profil online w systemie Lufthansy i korzystaj z wielu udogodnień:

Dostęp do wszystkich swoich zarezerwowanych lotów w każdej chwili

W każdej chwili w Zestawieniu rezerwacji masz dostęp do wszystkich swoich lotów. Kilkoma kliknięciami rezerwujesz sobie miejsce w samolocie, zmieniasz lub anulujesz rezerwację lub podwyższasz swoją klasę podróży. Możesz także wpisać tutaj swoje dane wizowe i paszportowe.

Prosta rezerwacja lotów dzięki wcześniej wpisanym danym


Zapisz swoje dane osobowe i szczegóły płatności, aby szybko i w prosty sposób rezerwować loty. Możesz również podać swoje preferencje odnośnie miejsc w samolocie, specjalnych posiłków a także automatycznej odprawy i preferowanego lotniska wylotu.

Pełna swoboda dzięki serwisom mobilnym


Z wielu funkcji dostępnych w Twoim profilu możesz również korzystać w swoim smartfonie lub tablecie, gdy jesteś poza domem. Możesz mieć mobilny dostęp do zestawienia swoich rezerwacji, możesz odprawić się na lot lub zmienić miejsce w samolocie.

Korzystaj z ofert skierowanych osobiście do Ciebie

Jeśli chcesz, będziemy Cię regularnie powiadamiać o interesujących Cię zagadnieniach i naszych najnowszych ofertach. Dodaj w swoim profilu ustawienie newslettera i już nic nie umknie Twojej uwadze!

Zbieraj mile w programie Miles & More


Zbieraj mile za każdą rezerwację i wymieniaj mile na atrakcyjne nagrody – od bezpłatnych lotów i wyższej klasy podróży do wysokiej jakości nagród rzeczowych.

Udostępnij te stronę: