Loty USA

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Warszawa - Nowy Jork
Od 1794 zł*Wiecej lotów do USA

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Tani Lot do USA.

Jeśli marzycie państwo o poznaniu kraju wielokulturowego, to warto wybrać się do USA. Kraj ten przyciąga turystów swoją historią i obyczajami. Stany Zjednoczone charakteryzują się zmiennym ukształtowaniem terenu, różnorodną roślinnością oraz klimatem. Podróż zaczynami wybierając Lot do USA. Jednym z popularnych miast, od których warto zacząć poznawanie tego kraju, jest Nowy Jork (NYC). Turyści podziwiają tu Statuę Wolności, Times Square czy Metropolitan Opera. Ogromnych emocji dostarcza również Empire State Building - wysoki na 381 metrów drapacz chmur. Z Nowego Jorku można wybrać się, aby zobaczyć wodospady Niagara. Podziwiać je można podczas rejsu statkiem wycieczkowym lub obserwując z tarasu widokowego. Kolejnym celem podróży może stać się Akademia Wojskowa West Point, gdzie jeden z wielkich Polaków - Tadeusz Kościuszko, zaprojektował fortyfikacje, będące ważną pozycją obronną. Warte zobaczenia są także miasta Boston i Filadelfia. Pierwsze z nich jest pięknym miastem portowym, jednym z najstarszych i mającym szczególne znaczenie dla historii kraju. Jest także siedzibą Harvard University. Filadelfia to z kolei pierwsza stolica USA, miasto, w którym podpisano Deklarację Niepodległości, uchwalono konstytucję czy utworzono Unię. Można tu odwiedzić Independence Hall, w którym podpisano Deklarację. Podróżując po USA możemy korzystać z transportu miejskiego. Nie brakuje tu połączeń autobusowych czy kolejowych. Niezmiernie popularne są połączenia lotnicze pomiędzy miastami. Stany Zjednoczone to dla turystów nieskończona ilość atrakcji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno, jeśli pragnie zobaczyć ocean, szuka nieskażonej przyrody czy woli duże miasta.

Online Serwis Lufthansy

Lot-Rezerwajca

Teraz możesz zarezerwować pożądany lotu z gwarancji ceny - i zapłacić 48 godzin później

Rezerwację loty on-line

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Wystarczy popatrzeć na teraz łatwo kupić

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do USA z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.