Lot Stambuł

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Gdańsk
Stambuł
Od 735 zł*
Zobacz ofertę

Loty do Stambułu (IST) - rezerwuj tanie loty do Turcji z Polski

Loty do Stambułu (IST). Budżetowe bilety lotnicze do Stambułu i loty do Turcji. Leć z naszą linią do Stambułu i odkryj to magiczne miasto, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. To najbardziej zaludnione miasto Turcji i centrum kultury, handlu i mediów rozciąga się na dwóch kontynentach. Stambuł zaskoczy cię na każdym kroku. Oprócz wspaniałych zabytków, jak na przykład Hagia Sofia, liczne meczety, muzea i galerie, czeka tu na ciebie wiele innych atrakcji jak taniec brzucha, łaźnie tureckie, ogromny bazar i mnóstwo klubów nocnych. Już teraz zarezerwuj wygodny lot do Stambułu! Zwiedzaj świat dzięki ofertom Lufthansy! Latamy nie tylko do Stambułu, lecz także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Wyrusz na weekend do wybranego z naszej oferty miasta, aby poznać intrygującą kulturę, nabyć lokalne produkty lub po prostu odwiedzić bliskich. Z nami polecisz wszędzie tam, gdzie sobie zamarzysz!

Dzisiaj
10°C / C
Sobota
14°C / 10°C
Niedziela
13°C / 11°C
Poniedziałek
12°C / 10°C

Odkryj Europa Południowa

Porto

od Katowice

Podróż w obie strony

Ekonomiczna

Od 359 zł*
Palma de Mallorca

od Warszawa

Podróż w obie strony

Ekonomiczna

Od 361 zł*
Lizbona

od Rzeszów

Podróż w obie strony

Ekonomiczna

Od 361 zł*

Jeszcze większa ilość połączeń do miejsc, które chcesz zobaczyć

Poznaj świat, a szczególnie te jego piękne regiony, które zawsze chciałeś odwiedzić - wybierz się w podróż Lufthansą do wymarzonego miejsca. Możesz cieszyć się najnowocześniejszymi samolotami, wysoce profesjonalną załogą oraz poziomem komfortu i bezpieczeństwa trudnym do znalezienia gdziekolwiek indziej. Korzystaj z wygody naszych cyfrowych usług rezerwacji i odprawy, zarezerwuj swoje ulubione miejsce za pomocą smartfona, a aktualne informacje o swoim rejsie będziesz otrzymywał wprost na skrzynkę pocztową. Jeśli wybierasz się na wakacje zapewniamy, że czas spędzony na pokładzie będzie relaksującym doświadczeniem. Jeśli podróżujesz służbowo - dotrzesz na czas, by spokojnie się przygotować. Ciesz się najnowocześniejszym pokładowym systemem rozrywki lub korzystaj z pokładowej sieci Wi-Fi, aby mieć stały dostęp do internetu. Bezpłatne posiłki i napoje są rzeczą oczywistą, podobnie jak bezpiecznie odprawiony bagaż. Powiedz nam, dokąd chcesz lecieć, a my komfortowo Cię tam zabierzemy.

Oferty partnerskie

Booking.com X-mas Special

Double miles in December for incredible places to stay! It’s so easy: book the accommodation you want on Booking.com, enjoy your stay, and your miles will be credited to your account.

Wynajęcie samochodu na miejscu

Wysiądź z samolotu i wsiądź do samochodu bez wysiłku: znajdź swój ulubiony samochód i wynajmij go bezpośrednio.

First Class

Podróżowanie w klasie Lufthansa First Class: wyśmienite posiłki, najlepsze wina, świetna rozrywka, luksusowe fotele do spania i wiele innych udogodnień sprawi, że czas w powietrzu pozostanie niezapomniany.

Online Serwis Lufthansy

Rezerwajca lotu

Teraz możesz zarezerwować lot pożądany z gwarancjią ceny - i zapłacić 48 godzin później.

Zmiany rezerwacji rejsu

W razie potrzeby niezwłocznie można przebukować bilet, które został kupiony w trybie online na lufthansa.com lub zarezerwowany telefonicznie.

Odprawa online

Już 23 godzin przed wylotem można wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową lub przełać dokument na telefon komórkowy.

Zarezerwuj lot z Lufthansą

Niezależnie od tego, czy chodzi o odprężający wypoczynek, pobyt w mieście, krótką wycieczke, podróż w celu biznesowym czy też dla przyjemności: zarezerwuj lot z Lufthansą i udaj się bezpośrednio do wymarzonego celu podróży poprzez nasze światowe centra w Europie, Azji, Ameryce i Afryce. Ciesz się wygodą i niezawodnością nowoczesnego podróżowania z Lufthansą i dotrzyj tam, gdzie chcesz z uśmiechem na twarzy!