Lot Europa

Dogodnie do destynacji

Krakow
Frankfurt
Od 389 zł*
Zobacz ofertęWięcej na temat Europa

Loty do Europy

Rezerwuj loty do Europy. Dla wszystkich którzy planując podróż biorą pod uwagę nie tylko komfort i punktualność, ale także atrakcyjną cenę przelotu, Lufthansa przygotowała specjalną ofertę cenową na połączenia do europejskich miast. Podziwiaj Europę dzięki zaskakująco niskim cenom! Bezcenne chwile – firmowy produkt Lufthansy.

Online Serwis Lufthansy

Rezerwajca lotu

Teraz możesz zarezerwować lot pożądany z gwarancjią ceny - i zapłacić 48 godzin później.

Zmiany rezerwacji rejsu

W razie potrzeby niezwłocznie można przebukować bilet, które został kupiony w trybie online na lufthansa.com lub zarezerwowany telefonicznie.

Odprawa online

Już 23 godzin przed wylotem można wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową lub przełać dokument na telefon komórkowy.

Zarezerwuj lot z Lufthansą

Niezależnie od tego, czy chodzi o odprężający wypoczynek, pobyt w mieście, krótką wycieczke, podróż w celu biznesowym czy też dla przyjemności: zarezerwuj lot z Lufthansą i udaj się bezpośrednio do wymarzonego celu podróży poprzez nasze światowe centra w Europie, Azji, Ameryce i Afryce. Ciesz się wygodą i niezawodnością nowoczesnego podróżowania z Lufthansą i dotrzyj tam, gdzie chcesz z uśmiechem na twarzy!