Lot Ameryka Południowa

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Warszawa - Buenos Aires
Od 4506 zł*
Twój lot do Ameryki Południowej: odpoczynek w trakcie długiego rejsu

Zarezerwuj bilet na lot Lufthansą do Ameryki Południowej i już dziś zacznij swoją przygodę. Kolumbia i sąsiedni Ekwador to piękne kraje z klimatem wiecznej wiosny oraz położonymi wysoko w Andach pięknymi miastami z centrami pamiętającymi czasy kolonialne.

Życie na wysokim poziomie w Andach

W tym regionie produkowana jest najlepsza kolumbijska kawa znana smakoszom tego napoju na całym świecie. Kolumbia (BOG) to jedyny kraj w Ameryce Południowej z plażami zarówno nad Pacyfikiem, jak i nad Atlantykiem. Zachodnie wybrzeże Ameryki Południowej jest zdominowane przez Andy. Wzdłuż wybrzeża leżą Peru, Boliwia i Chile. Tam zobaczysz pozostałości kultury Inków, których rozległe imperium pod wodzą królów o statusie bogów rozciągało się od dzisiejszego Peru do Chile. Machu Picchu, gdzie znajdują się najsłynniejsze ruiny starożytnej cywilizacji Inków, leży bardzo wysoko nad poziomem morza. Jeszcze wyżej są Quito (UIO) w Ekwadorze, Cuzco (CUZ) w Peru i La Paz (LPB) w Boliwii, więc upewnij się, czy Twój organizm znosi przebywanie na tak dużej wysokości.

Las deszczowy i pampa: krajobrazy Ameryki Południowej

Największym krajem w Ameryce Północnej jest Brazylia, na terytorium której znajduje się większość lasów deszczowych oraz dorzecza Amazonki. W Brazylii jest oczywiście także Rio de Janeiro (RIO). To najczęściej odwiedzane przez turystów miasto na południowej półkuli. Góra zwana Głową Cukru, plaża Copacabana czy figura Chrystusa Odkupiciela to najbardziej znane widoki z tego miasta, podobnie jak karnawał czy konkurs szkół samby. Co najmniej jeden dzień warto poświecić na wizytę w lesie deszczowym w Amazonii, gdzie można między innymi zobaczyć egzotyczne ptaki i nakarmić piranie. Dalej na południe leży Argentyna ze stolicą w Buenos Aires (EZE). Miasto to słynie między innymi z tanga. Taniec rozwinął się w osiedlach imigrantów i domach publicznych przed 1900 rokiem, kiedy do miasta dotarła 6‑milionowa fala przybyszów z Hiszpanii i Włoch. Jeżeli chcesz nauczyć się tego pełnego pasji i erotyzmu tańca, w postawieniu pierwszych kroków pomoże Ci jedna z licznych szkół tanga w Buenos Aires. W wielu lokalach tanecznych na terenie miasta co roku odbywają się mistrzostwa świata w tangu. Będąc w Argentynie, nie sposób nie zobaczyć pampy, gdzie dumni gauchos wypasają ogromne stada bydła. Najbardziej wysunięty na południe kraniec Ameryki Południowej to archipelag Ziemi Ognistej. Stamtąd jest już blisko na Antarktydę, a wyspy wzięły swoją nazwę od rozpalanych przez tubylców i stale podsycanych ognisk, które widzieli pierwsi Europejczycy opływający Przylądek Horn. Lufthansa oferuje komfortowe połączenia z wieloma portami lotniczymi w Ameryce Południowej.

Online Serwis Lufthansy

Lot-Rezerwajca

Teraz możesz zarezerwować pożądany lotu z gwarancji ceny - i zapłacić 48 godzin później

Rezerwację loty on-line

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Wystarczy popatrzeć na teraz łatwo kupić

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Ameryka Południowa z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.