Lot Ameryka Południowa

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Warszawa
Buenos Aires
Od 3713 zł*
Zobacz ofertę
Twój lot do Ameryki Południowej: odpoczynek w trakcie długiego rejsu

Zarezerwuj bilet na lot Lufthansą do Ameryki Południowej i już dziś zacznij swoją przygodę. Kolumbia i sąsiedni Ekwador to piękne kraje z klimatem wiecznej wiosny oraz położonymi wysoko w Andach pięknymi miastami z centrami pamiętającymi czasy kolonialne.

Życie na wysokim poziomie w Andach

W tym regionie produkowana jest najlepsza kolumbijska kawa znana smakoszom tego napoju na całym świecie. Kolumbia (BOG) to jedyny kraj w Ameryce Południowej z plażami zarówno nad Pacyfikiem, jak i nad Atlantykiem. Zachodnie wybrzeże Ameryki Południowej jest zdominowane przez Andy. Wzdłuż wybrzeża leżą Peru, Boliwia i Chile. Tam zobaczysz pozostałości kultury Inków, których rozległe imperium pod wodzą królów o statusie bogów rozciągało się od dzisiejszego Peru do Chile. Machu Picchu, gdzie znajdują się najsłynniejsze ruiny starożytnej cywilizacji Inków, leży bardzo wysoko nad poziomem morza. Jeszcze wyżej są Quito (UIO) w Ekwadorze, Cuzco (CUZ) w Peru i La Paz (LPB) w Boliwii, więc upewnij się, czy Twój organizm znosi przebywanie na tak dużej wysokości.

Las deszczowy i pampa: krajobrazy Ameryki Południowej

Największym krajem w Ameryce Północnej jest Brazylia, na terytorium której znajduje się większość lasów deszczowych oraz dorzecza Amazonki. W Brazylii jest oczywiście także Rio de Janeiro (RIO). To najczęściej odwiedzane przez turystów miasto na południowej półkuli. Góra zwana Głową Cukru, plaża Copacabana czy figura Chrystusa Odkupiciela to najbardziej znane widoki z tego miasta, podobnie jak karnawał czy konkurs szkół samby. Co najmniej jeden dzień warto poświecić na wizytę w lesie deszczowym w Amazonii, gdzie można między innymi zobaczyć egzotyczne ptaki i nakarmić piranie. Dalej na południe leży Argentyna ze stolicą w Buenos Aires (EZE). Miasto to słynie między innymi z tanga. Taniec rozwinął się w osiedlach imigrantów i domach publicznych przed 1900 rokiem, kiedy do miasta dotarła 6‑milionowa fala przybyszów z Hiszpanii i Włoch. Jeżeli chcesz nauczyć się tego pełnego pasji i erotyzmu tańca, w postawieniu pierwszych kroków pomoże Ci jedna z licznych szkół tanga w Buenos Aires. W wielu lokalach tanecznych na terenie miasta co roku odbywają się mistrzostwa świata w tangu. Będąc w Argentynie, nie sposób nie zobaczyć pampy, gdzie dumni gauchos wypasają ogromne stada bydła. Najbardziej wysunięty na południe kraniec Ameryki Południowej to archipelag Ziemi Ognistej. Stamtąd jest już blisko na Antarktydę, a wyspy wzięły swoją nazwę od rozpalanych przez tubylców i stale podsycanych ognisk, które widzieli pierwsi Europejczycy opływający Przylądek Horn. Lufthansa oferuje komfortowe połączenia z wieloma portami lotniczymi w Ameryce Południowej.

Zwiększona ilość lotów w dowolne miejsca, do których chcesz się udać

Poznaj świat, a przynajmniej jego piękne części, które zawsze chciałeś odwiedzić i poleć z Lufthansą do wymarzonego celu. Możesz cieszyć się najnowocześniejszymi samolotami, wysoce profesjonalną załogą oraz poziomem komfortu i bezpieczeństwa trudnym do znalezienia gdziekolwiek indziej. Korzystaj z wygody naszych cyfrowych usług rezerwacji i odprawy biletowo-bagażowej, rezerwuj swoje ulubione miejsce za pomocą smartfona i otrzymuj aktualne informacje o swoim locie na skrzynkę pocztową. Jeśli wybierasz się na wakacje, zapewniame cię, że czas spędzony na pokładzie jest już relaksującym doświadczeniem. Jeśli podróżujesz służbowo, pozwalamy Ci dotrzeć na czas aby się spokojnie przygotować. Ciesz się najnowocześniejszym pokładowym systemem rozrywki lub korzystaj z pokładowej sieci Wi-Fi, aby mieć stały dostęp do Internetu. Bezpłatne posiłki i napoje są rzeczą oczywistą, podobnie jak bezpiecznie odprawiany bagaż. Powiedz nam, dokąd chcesz leciec, a my zabierzemy Cię tam z maksymalną wygodą.

Online Serwis Lufthansy

Rezerwajca lotu

Teraz możesz zarezerwować lot pożądany z gwarancjią ceny - i zapłacić 48 godzin później.

Zmiany rezerwacji rejsu

W razie potrzeby niezwłocznie można przebukować bilet, które został kupiony w trybie online na lufthansa.com lub zarezerwowany telefonicznie.

Odprawa online

Już 23 godzin przed wylotem można wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową lub przełać dokument na telefon komórkowy.

Zarezerwuj lot z Lufthansą

Niezależnie od tego, czy chodzi o odprężający wypoczynek, pobyt w mieście, krótką wycieczke, podróż w celu biznesowym czy też dla przyjemności: zarezerwuj lot z Lufthansą i udaj się bezpośrednio do wymarzonego celu podróży poprzez nasze światowe centra w Europie, Azji, Ameryce i Afryce. Ciesz się wygodą i niezawodnością nowoczesnego podróżowania z Lufthansą i dotrzyj tam, gdzie chcesz z uśmiechem na twarzy!