Lot Ameryka Północna

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Warszawa - Nowy Jork
Od 2110 zł*
Zobacz ofertęLoty do Ameryki Północnej: od Alaski po słoneczny południowy Teksas

Jeżeli chcesz poczuć bezkres kontynentu północnoamerykańskiego, zacznij od rejsu Lufthansą do Kanady. Poza tradycyjnymi miastami, takimi jak Ontario (ONT), Toronto (YYZ), Montreal (YUL) czy Calgary (YYC), większość Kanady to dziewicze pustkowia.

Ameryka Północna: znikąd do Nowego Jorku

Piękno francuskojęzycznego Quebecu wciąż jest niedoceniane, natomiast tamtejsza kuchnia nasycona francuskimi wpływami jest doskonale znana na całym kontynencie. Zabytkowe centrum miasta Quebec jest najstarsze w Ameryce Północnej. Podróż z gęsto zaludnionego wschodu do Vancouver nad Pacyfikiem w prowincji Kolumbia Brytyjska może być przygodą życia. Na pokonanie trasy od wybrzeża do wybrzeża drogą prowadzącą przez dziewicze tereny trzeba przeznaczyć nawet cztery tygodnie. Kolejne miejsce, które warto odwiedzić, to leżące na południu Toronto i Wodospad Niagara na granicy Kanady i stanu Nowy Jork w USA. Na wschód leży Nowa Anglia z Bostonem (BOS) i Nowym Jorkiem (JFK) oraz ciągnącymi się w nieskończoność piaszczystymi plażami, zielonymi pastwiskami i wysokimi górami z kurortami narciarskimi. Dalej na zachód znajduje się kolejna niedoceniana cześć kontynentu, czyli Kraina Wielkich Jezior Północnoamerykańskich. Imponujący kompleks jezior zajmuje powierzchnię około 250 tys. kilometrów kwadratowych i mieści jedną piątą światowych zasobów słodkiej wody. Region za jeziorami to Środkowy Zachód z Minnesotą, który jest najdalej wysuniętym na zachód stanem położonym nad jeziorami. Detroit (DTW), Chicago (ORD), Milwaukee (MKE) i Cleveland (CLE) to najbardziej znane miasta nad Wielkimi Jeziorami. Region ten najprzyjemniej poznaje się w czasie rejsu wycieczkowego po jeziorach.

Amerykańska przygoda: znów w drodze

Wybierając trasę lądową, najlepiej jest udać się słynną Route 66 z Chicago do Los Angeles (LAX) lub Szlakiem Appalachów z Maine w Nowej Anglii do Georgii na Głębokim Południu. Nowy Orlean (MSY) to kolejne miasto w Ameryce Północnej z wyraźnie zaznaczonymi wpływami francuskimi. Główne atrakcje to zabawa z lokalną społecznością w Mardi Gras oraz słynna kreolska kuchnia południowej Luizjany. Wielki Kanion, Dolna Śmierci, San Francisco (SFO), Los Angeles (LAX) i Hollywood, a być może także Las Vegas (LAS) i Pustynia Mojave to najbardziej znane kierunki w południowo-zachodniej i zachodniej Ameryce Północnej. Dolina Pomników, Góry Skaliste, Parki Yosemite i Yellowstone, Drzewo Jozuego i Park Narodowy Arches to kolejne z licznych atrakcji, których wszystkich nie sposób tu wymienić. Seattle (SEA) zwane Szmaragdowym Miastem na Północnym Zachodzie, Portland (PDX) w Oregonie, Dolina Krzemowa na południe od San Francisco czy San Diego (SAN) na granicy Kalifornii i Meksyku także warte są odwiedzin. Niezależnie od tego, skąd chcesz zacząć zwiedzanie Ameryki Północnej, Lufthansą dolecisz tam w komfortowych warunkach.

Wiecej lotów do Ameryka Północna

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Online Serwis Lufthansy

Lot-Rezerwajca

Teraz możesz zarezerwować pożądany lotu z gwarancji ceny - i zapłacić 48 godzin później

Rezerwację loty on-line

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Wystarczy popatrzeć na teraz łatwo kupić

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Ameryka Północna z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.