Lot Ameryka Północna

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Bydgoszcz
Nowy Jork
Od 2026 zł*
Zobacz ofertę

Odkryj Ameryka Północna

Ottawa

od Wrocław

Podróż w obie strony

Ekonomiczna

Od 1685 zł*
Montreal

od Wrocław

Podróż w obie strony

Ekonomiczna

Od 1690 zł*
Quebec

od Wrocław

Podróż w obie strony

Ekonomiczna

Od 1715 zł*

Loty do Ameryki Północnej: od Alaski po słoneczny południowy Teksas

Jeżeli chcesz poczuć bezkres kontynentu północnoamerykańskiego, zacznij od rejsu Lufthansą do Kanady. Poza tradycyjnymi miastami, takimi jak Ontario (ONT), Toronto (YYZ), Montreal (YUL) czy Calgary (YYC), większość Kanady to dziewicze pustkowia.

Ameryka Północna: znikąd do Nowego Jorku

Piękno francuskojęzycznego Quebecu wciąż jest niedoceniane, natomiast tamtejsza kuchnia nasycona francuskimi wpływami jest doskonale znana na całym kontynencie. Zabytkowe centrum miasta Quebec jest najstarsze w Ameryce Północnej. Podróż z gęsto zaludnionego wschodu do Vancouver nad Pacyfikiem w prowincji Kolumbia Brytyjska może być przygodą życia. Na pokonanie trasy od wybrzeża do wybrzeża drogą prowadzącą przez dziewicze tereny trzeba przeznaczyć nawet cztery tygodnie. Kolejne miejsce, które warto odwiedzić, to leżące na południu Toronto i Wodospad Niagara na granicy Kanady i stanu Nowy Jork w USA. Na wschód leży Nowa Anglia z Bostonem (BOS) i Nowym Jorkiem (JFK) oraz ciągnącymi się w nieskończoność piaszczystymi plażami, zielonymi pastwiskami i wysokimi górami z kurortami narciarskimi. Dalej na zachód znajduje się kolejna niedoceniana cześć kontynentu, czyli Kraina Wielkich Jezior Północnoamerykańskich. Imponujący kompleks jezior zajmuje powierzchnię około 250 tys. kilometrów kwadratowych i mieści jedną piątą światowych zasobów słodkiej wody. Region za jeziorami to Środkowy Zachód z Minnesotą, który jest najdalej wysuniętym na zachód stanem położonym nad jeziorami. Detroit (DTW), Chicago (ORD), Milwaukee (MKE) i Cleveland (CLE) to najbardziej znane miasta nad Wielkimi Jeziorami. Region ten najprzyjemniej poznaje się w czasie rejsu wycieczkowego po jeziorach.

Amerykańska przygoda: znów w drodze

Wybierając trasę lądową, najlepiej jest udać się słynną Route 66 z Chicago do Los Angeles (LAX) lub Szlakiem Appalachów z Maine w Nowej Anglii do Georgii na Głębokim Południu. Nowy Orlean (MSY) to kolejne miasto w Ameryce Północnej z wyraźnie zaznaczonymi wpływami francuskimi. Główne atrakcje to zabawa z lokalną społecznością w Mardi Gras oraz słynna kreolska kuchnia południowej Luizjany. Wielki Kanion, Dolna Śmierci, San Francisco (SFO), Los Angeles (LAX) i Hollywood, a być może także Las Vegas (LAS) i Pustynia Mojave to najbardziej znane kierunki w południowo-zachodniej i zachodniej Ameryce Północnej. Dolina Pomników, Góry Skaliste, Parki Yosemite i Yellowstone, Drzewo Jozuego i Park Narodowy Arches to kolejne z licznych atrakcji, których wszystkich nie sposób tu wymienić. Seattle (SEA) zwane Szmaragdowym Miastem na Północnym Zachodzie, Portland (PDX) w Oregonie, Dolina Krzemowa na południe od San Francisco czy San Diego (SAN) na granicy Kalifornii i Meksyku także warte są odwiedzin. Niezależnie od tego, skąd chcesz zacząć zwiedzanie Ameryki Północnej, Lufthansą dolecisz tam w komfortowych warunkach.

Zwiększona ilość lotów w dowolne miejsca, do których chcesz się udać

Poznaj świat, a przynajmniej jego piękne części, które zawsze chciałeś odwiedzić i poleć z Lufthansą do wymarzonego celu. Możesz cieszyć się najnowocześniejszymi samolotami, wysoce profesjonalną załogą oraz poziomem komfortu i bezpieczeństwa trudnym do znalezienia gdziekolwiek indziej. Korzystaj z wygody naszych cyfrowych usług rezerwacji i odprawy biletowo-bagażowej, rezerwuj swoje ulubione miejsce za pomocą smartfona i otrzymuj aktualne informacje o swoim locie na skrzynkę pocztową. Jeśli wybierasz się na wakacje, zapewniame cię, że czas spędzony na pokładzie jest już relaksującym doświadczeniem. Jeśli podróżujesz służbowo, pozwalamy Ci dotrzeć na czas aby się spokojnie przygotować. Ciesz się najnowocześniejszym pokładowym systemem rozrywki lub korzystaj z pokładowej sieci Wi-Fi, aby mieć stały dostęp do Internetu. Bezpłatne posiłki i napoje są rzeczą oczywistą, podobnie jak bezpiecznie odprawiany bagaż. Powiedz nam, dokąd chcesz leciec, a my zabierzemy Cię tam z maksymalną wygodą.

Online Serwis Lufthansy

Rezerwajca lotu

Teraz możesz zarezerwować lot pożądany z gwarancjią ceny - i zapłacić 48 godzin później.

Zmiany rezerwacji rejsu

W razie potrzeby niezwłocznie można przebukować bilet, które został kupiony w trybie online na lufthansa.com lub zarezerwowany telefonicznie.

Odprawa online

Już 23 godzin przed wylotem można wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową lub przełać dokument na telefon komórkowy.

Zarezerwuj lot z Lufthansą

Niezależnie od tego, czy chodzi o odprężający wypoczynek, pobyt w mieście, krótką wycieczke, podróż w celu biznesowym czy też dla przyjemności: zarezerwuj lot z Lufthansą i udaj się bezpośrednio do wymarzonego celu podróży poprzez nasze światowe centra w Europie, Azji, Ameryce i Afryce. Ciesz się wygodą i niezawodnością nowoczesnego podróżowania z Lufthansą i dotrzyj tam, gdzie chcesz z uśmiechem na twarzy!