Lot Afryka

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Krakow - Cape Town
Od 3027 zł*Twój lot do Afryki: wymarzony kierunek podróży dla poszukiwacza przygód

Zarezerwuj bilet na jeden z wielu naszych rejsów do tego regionu i odwiedz Afryke – kontynent, z którego wywodzi sie ludzkosc. Odwiedz Nairobi (NBO) (Kenia), aby zobaczyc jeden z klejnotów czarnego ladu – równiny Serengeti w znanym na calym swiecie rezerwacie Masai Nara, w którym zyja lwy, slonie, gepardy i zyrafy.

Afryka: miedzy Kairem a Kapsztadem

Obejrzyj niezwykla doroczna migracje dzikich zwierzat przez Park Narodowy Serengeti. Odwiedz Wodospady Wiktorii na rzecze Zambezi (LVO) na granicy Zambii i Zimbabwe. Wybierz sie na nasycony adrenalina splyw spieniona rzeka, skocz na bungee lub wez udzial w locie widokowym nad wodospadami (nie dla osób o slabych nerwach!). RPA oferuje cos ciekawego dla wszystkich: spragnieni relaksu moga wybrac sie na spacer po zlocistych plazach w Kapsztadzie (CPT) lub wjechac kolejka linowa na Góre Stolowa, skad rozciaga sie wspanialy widok na Przyladek Dobrej Nadziei. Kolejne znakomite miejsce na relaks na plazy to Durban (DUR) na wschodnim wybrzezu, który przyciaga surferów z calego swiata polujacych na doskonala fale na Oceanie Indyjskim. Turysci poszukujacy mocniejszych wrazen moga nurkowac z rekinami i skakac na bungee, a nawet wybrac sie na safari w Parku Narodowym Krugera (JNB), jednej z ostatnich ostoi prawdziwie dzikiej Afryki.

Afryka: nieskonczone mozliwosci

Niektórzy twierdza, ze Kamerun (DLA) w zachodniej czesci kontynentu to Afryka w pigulce: od bujnych lasów deszczowych na wybrzezu do pozostalosci pustyni na pólnocy. Afryka to raj dla osób lubiacych spedzac wakacje w plenerze. Sandboarding na olbrzymich wydmach w Namibii (WDH), nurkowanie wsród niezwyklych raf koralowych otaczajacych Mauritius (MRU), wedrówka szlakiem goryli przez lasy deszczowe Ugandy (EBB) lub przejazdzki na skuterach wodnych miedzy magicznymi wyspami Archipelagu Zanzibaru (DAR). Odkryjesz kontynent, który nie ma sobie równych pod wzgledem zróznicowania i naturalnego piekna. Zarezerwuj bilet na rejs do Afryki z Lufthansa i przezyj wspaniale wakacje.

Online Serwis Lufthansy

Lot-Rezerwajca

Teraz możesz zarezerwować pożądany lotu z gwarancji ceny - i zapłacić 48 godzin później

Rezerwację loty on-line

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Wystarczy popatrzeć na teraz łatwo kupić

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Afryka z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.