Lot Warszawa Meksyk

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Warszawa
Meksyk
Od 4158 zł*
Zobacz ofertę

Loty Warszawa Meksyk (WAW - MEX) - rezerwuj tanie loty z Warszawy do Meksyku

Odkryj oferowane przez Lufthansę loty z Warszawy do Meksyku (WAW – MEX). Leć z nami do miasta Meksyk i odkryj milionową metropolię Ameryki Środkowej! Poznaj to fantastyczne miejsce w całej okazałości. Zwiedzaj historyczne zabytki, takie jak ruiny Azteków czy Majów, liczne muzea, np. muzeum sztuki prekolumbijskiej oraz galerie, podziwiaj wspaniałą architekturę kolonialną i nowoczesne drapacze chmur, cudowne parki i sławne „pływające ogrody“ oraz skosztuj wyśmienitej meksykańskiej kuchni. Poznaj tajemnice Majów, które archeolodzy odkryli dopiero pod koniec XIX wieku. Odwiedź Palenque, w ruinach którego znaleziono liczne zapisy kalendarzowe. Już dziś zarezerwuj ekonomiczny lot do stolicy Meksyku!

Dzisiaj
26°C / 17°C
Sobota
25°C / 18°C
Niedziela
22°C / 17°C
Poniedziałek
25°C / 12°C

Oferty partnerskie

Zarezerwuj hotel i zgromadź mile

Skorzystaj z serwisu Booking.com – światowego lidera rezerwacji hoteli online – a przy okazji zgromadzisz mile premiowe Miles & More. To bardzo proste: zarezerwuj kwaterę na Booking.com, ciesz się pobytem, a mile premiowe trafią na Twoje konto.

Wynajęcie samochodu na miejscu

Wysiądź z samolotu i wsiądź do samochodu bez wysiłku: znajdź swój ulubiony samochód i wynajmij go bezpośrednio.

First Class

Podróżowanie w klasie Lufthansa First Class: wyśmienite posiłki, najlepsze wina, świetna rozrywka, luksusowe fotele do spania i wiele innych udogodnień sprawi, że czas w powietrzu pozostanie niezapomniany.