Ucuz Uçuşlar Kuzey Amerika

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Istanbul - New York
464 USD ‘dan itibaren *
Uçuş fırsatları ara

Kuzey Amerika Güzelliklerini keşfet

Washington

dan Istanbul

Gidiş

Economy Class

475 USD ‘dan itibaren *
Miami

dan Istanbul

Gidiş

Economy Class

475 USD ‘dan itibaren *
Orlando

dan Istanbul

Gidiş

Economy Class

475 USD ‘dan itibaren *

Kuzey Amerika'ya uçuş: Alaska'dan güneşli Güney Teksas'a

Kuzey Amerika'nın kıtasının uçsuz bucaksızlığını hissetmek istiyorsanız, Kanada'ya bir Lufthansa uçuşu ile başlayın. Ontario (ONT), Toronto (YYZ), Montreal (YUL) veya Calgary'de (YYC) normal şehir yaşamı varken, Kanada'nın çoğu boş, el değmemiş yerlerden oluşuyor.

Kuzey Amerika: Bilinmez bir yerden New York Şehrine

Fransızca konuşan Québec bölgesinin güzelliği yeterince takdir edilmezken, Fransız etkisindeki mutfak kültürü bütün kıtada gayet iyi bilinmektedir. Québec şehrinin tarihi merkezi Kuzey Amerika'da türünün en eskisidir. Yoğun nüfuslu doğu taraflardan pasifik batı kıyılarındaki British Columbia eyaletindeki Vancouver'a gitmek hayatınızın macerası olabilir ancak kıyıdan kıyıya, el değmemiş doğanın içinden yapacağınız bu yolculuk dört hafta da sürebilir. Gidilebilecek başka bir istikamet ise Toronto'nun güneyine doğru, Kanada ve New York Eyaleti, ABD'nin sınırında kalan Niagara Şelaleleri'dir. Doğuya doğru Boston (BOS) ve New York Şehri (JFK) ile birlikte New England var, ama aynı zamanda sonsuz kumsal kıyıları, yeşil çayırlar ve kayak merkezleri bulunan yüksek dağlar da var. Batıya giderseniz Kuzey Amerika'nın bir başka yeterince takdir edilmemiş bir yerine, Büyük Göller bölgesine gireceksiniz. 250.000.000 metrekarelik bir alana yayılan ve dünyanın tatlı suyunun beşte birini bulunduran göller, seyrine doyulmaz bir yer. Göller boyunca gitmek sizi Ortabatı'nın içlerine doğru, göller bölgesinde en batıdaki eyalet olan Minnesota'ya götürecektir. Büyük Göllerin kıyılarındaki daha meşhur şehirler ise Detroit (DTW), Chicago (ORD), Milwaukee (MKE) ve Cleveland'dır (CLE). Etrafı dolaşmak bu bölgeyi keşfetmek için eğlenceli bir yöntem.

Kuzey Amerika ’ya uçak biletleri

Lufthansa ile Kuzey Amerika’yı keşfedin! Ister Frankfurt (FRA) üzerinden, ister Münih (MUC) üzerinden – sizi dilediğiniz her şehire getirmekten memnuniyet duyarız. Bütün dünyada bilinen ve sevilen Lufthansa kalitesi ile uygun firsatlarımızdan yararlanıp, Türkiye’den başlayan seyahatinizi hemen şimdi rezerve edebilirsiniz. Artık uygun uçak biletlerimiz sayesinde daha fazla beklemeniz için bir sebep yok. Kuzey Amerika’nın çeşitli noktaları için uçuşunuzu ayırtın ve yeni bir maceraya merhaba deyin.

Lufthansa Online Servisleri

Uçuş rezervasyonu

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Online rezervasyon değişikliği

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değiştirilebilir

Şimdi kolayca online check-in yapın

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Kuzey Amerika seyahatiniz için uçak biletiniz Lufthansa'dan

Iş gezisi veya özel tatil amaçlı geziler farketmeksizin Kuzey Amerika için uçak biletinizi burada ayırtabilirsiniz. Frankfurt ve Münih üzerinden dünyanın çeşitli noktalarına uçan Lufthansa ailesi olarak, sizi bilinen kalitemiz ile tabiki hayalinizdeki şehirlere getirmekten memnuniyet duyarız. Kuzey Amerika seyahatiniz için yapmanız gereken tek şey uçak biletinizi rezerve ettirip hazırlıklarınıza başlamak. Inanın bu muhteşem şehir sizi bütün varlıkları ile her türlü tatmin edecektir.