Ucuz Uçuşlar Güney Amerika

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Istanbul - Güney Amerika
1009 USD ‘dan itibaren *
Uçuş fırsatları araGüney Amerika'ya uçuşunuz: Uzun uçuşta rahatlayın

Neden Lufthansa ile hemen bugün Güney Amerika'da bir istikamete uçuş ayırtıp maceranın başlamasına izin vermiyorsunuz? Kolombiya ve ona komşuluk eden Ekvador, hiç bitmeyen bir ilkbahar iklimi ve And Dağları'nın yükseklerinde bulunan, koloni zamanından kalan tarihi merkezlere sahip şirin kasabalarıyla güzel ülkeler.

Andlar'da lüksü yaşamak

Dünya çapındaki duayenleri tarafından bilinir, en iyi Kolombiya kahvesi bu bölgede üretilir. Kolombiya (BOG) hem Pasifik hem de Atlantik okyanusunda plajları bulunan tek Güney Amerika ülkesi. Peru, Bolivya ve Şili'nin kucakladığı Güney Amerika'nın batı sahilleri, And Dağları'nın hâkimiyeti altındadır. Burada, günümüz Peru'sundan Şili'sine kadar uzanan bir alanda tanrılaştırılmış krallar tarafından bir arada tutulmuş büyük İnka imparatorluğunun kalıntılarını keşfedebilirsiniz. İnka uygarlığının en meşhur kalıntılarına ev sahipliği yapan Machu Picchu'da çok yüksek bir irtifadasınız. Ekvador'daki Quito (UIO), Peru'daki Cuzco (CUZ) veya Bolivya'daki La Paz (LPB) daha da yüksek olduğundan dağların yükseklerinde olmakla probleminiz olmaması iyi olur.

Yağmur ormanı ve Pampa: Güney Amerika'nın manzaraları

İçinde Amazon Nehri sistemini ve yağmur ormanlarını da barındıran Brezilya, Güney Amerika'nın en büyük ülkesi. Tabii ki, Rio de Janeiro (RIO) da burada. Güney yarımküredeki başka hiçbir şehir turistler tarafından bu kadar ziyaret edilmedi. Sugar Loaf Dağı, Copacabana Plajı veya Kurtarıcı İsa anıtı dünyaca ünlü görülesi yerlerden bazılarıdır, tıpkı Samba okullarının yarıştığı Karnaval gibi. Amazon yağmur ormanı ise cennetkuşlarını görmek veya ünlü piranhaları beslemek için en azından günübirlik bir geziyi hak ediyor. Daha da güneyde ise Arjantin'i ve başkenti Buenos Aires'i (EZE) keşfedebilirsiniz. Buenos Aires'in en bilinen özelliği Tango'sudur. 1900'den önce altı milyon İspanyol ve İtalyanın şehri dolup taşırması ile birlikte göçmen bölgelerinde ve genelevlerinde gelişmiştir. Eğer bu tutkulu ve erotik dansı öğrenmek isterseniz Buenos Aires'teki birçok Tango okulundan biri size ilk adımlarınızda yardımcı olacaktır. Her sene şehrin birçok dans pistinde Tango dünya şampiyonaları düzenlenmektedir. Arjantin'deyken mutlaka gururlu Gaucholar'ın büyük sığır sürülerini güttüğü Pampa'yı da görmelisiniz. Güney Amerika'nın en güneydeki noktasına Tierra del Fuego, ateşin toprakları denir. Buradan sonraki durak Antarktika'dır, işte bu yüzden ilk Avrupalı gezginler Boynuz Burnu'nun sahillerini dolaşırken yöre sakinlerinin ateşleri hep yanıyordu. Güney Amerika'daki favori mekânınız neresi olursa olsun, Lufthansa sizi oraya rahat bir uçuş ile götürecektir.

Güney Amerika ’ya uçak biletleri

Lufthansa ile Güney Amerika’yı keşfedin! Ister Frankfurt (FRA) üzerinden, ister Münih (MUC) üzerinden – sizi dilediğiniz her şehire getirmekten memnuniyet duyarız. Bütün dünyada bilinen ve sevilen Lufthansa kalitesi ile uygun firsatlarımızdan yararlanıp, Türkiye’den başlayan seyahatinizi hemen şimdi rezerve edebilirsiniz. Artık uygun uçak biletlerimiz sayesinde daha fazla beklemeniz için bir sebep yok. Güney Amerika’nın çeşitli noktaları için uçuşunuzu ayırtın ve yeni bir maceraya merhaba deyin.

Lufthansa Online Servisleri

Uçuş rezervasyonu

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Online rezervasyon değişikliği

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değiştirilebilir

Şimdi kolayca online check-in yapın

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Güney Amerika seyahatiniz için uçak biletiniz Lufthansa'dan

Iş gezisi veya özel tatil amaçlı geziler farketmeksizin Güney Amerika için uçak biletinizi burada ayırtabilirsiniz. Frankfurt ve Münih üzerinden dünyanın çeşitli noktalarına uçan Lufthansa ailesi olarak, sizi bilinen kalitemiz ile tabiki hayalinizdeki şehirlere getirmekten memnuniyet duyarız. Güney Amerika seyahatiniz için yapmanız gereken tek şey uçak biletinizi rezerve ettirip hazırlıklarınıza başlamak. Inanın bu muhteşem şehir sizi bütün varlıkları ile her türlü tatmin edecektir.