Ucuz Uçuşlar Avrupa

Uluslararasi noktalara uygun biletler

Istanbul - Frankfurt
117 USD ‘dan itibaren *Avrupa'a uçuşlar

Avrupa'ya ucuz uçuşlardan yararlanın

Avrupa'nın muhteşem şehirlerini ve tüm güzelliklerini uygun fiyatlarla keşfedebilceksiniz. İster işiniz gereği, ister turist olarak - Avrupa'ya ucuz uçuşlar artık alışılmış Lufthansa kalitesinde. Dünyanın en önde gelen ekonomik ve siyasal merkezleri arasında gösterilen Berlin ve Londra'nın yanı sıra, moda merkezleri Milano ve Paris, tarihi yapılarıyla Roma ve Viyana ve çok daha fazlasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer şehirleri değil doğayı tercih ediyorsanız Avrupa'nın merkezinde yükselen Alp dağlarını, İskandinavya ülkelerini veya Fransa, İtalya, İspanya gibi ülkeleri gezmenizi tavsiye ederiz.

Lufthansa Online Servisleri

Uçuş rezervasyonu

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Online rezervasyon değişikliği

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değiştirilebilir

Şimdi kolayca online check-in yapın

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Avrupa 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Avrupa için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.