Ucuz Uçuşlar Asya

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Ankara - Asya
638 USD ‘dan itibaren *Asya'ya uçuşunuz: Uzak Doğu'da rahatlayın

Asya'nın içine çeken güzelliğini ve çeşitliliğini Lufthansa'nın bölgeye giden pek çok uçuşundan biriyle yaşayın. İran'ın yüksek dağlarından Japon adalarına, Kuzey'de Sibirya'dan ekvatorun ötesinde Endonezya'ya kadar olan yer, dünyadaki en büyük kıtadır.

Güney Asya'da güneşin keyfini çıkarın

Büyüyen Bangkok'un (BKK) itiş kakışının ortasında güzel yemeğin tadını çıkarmak için Asya'nın bir numaralı seyahat noktası olan Tayland'a gidin ve Grand Palace gibi benzersiz cazibe merkezlerini ziyaretin edin. Güneş altında biraz eğlence için, canlı yabani yaşamın (ve gece yaşamının) kendine has bir tatil deneyimini garanti ettiği dünyanın en ünlü kumsal tatil yerlerinden Krabbe ve Phuket'e yönelin. Kuzeyde, Kamboçya'nın eski Kimer saraylarının kalıntıları ile bunların ortasında yer alan dünyadaki en büyük dini anıt ünlü Angkor Wat'ı görebilirsiniz. Geniş alt kıta Hindistan, kuzeyde Himalaya Dağları'ndan Goa kumsallarına ve orta Hindistan'daki cengellere uzanan coğrafyasında farklı bir deneyimi zaten sunuyor. Güneydoğu Asya'da, ormanlı volkanik dağları, kumsalları ve mercan kayalıkları bir kâşifin hayali olan Bali'yi (DPS) bulacaksınız. Tarihsel olarak, Endonezya'nın başkenti Jakarta (JKT) benzersiz mimarisi, dili ve mutfağından görülebileceği üzere Java, Malay, Çin, Hint ve Avrupa kültürlerinin bir buluşma noktasıdır. Endonezya'nın doğal güzelliklerine canlı bir tezat olarak, ada şehir devleti olan Singapur'un (SIN) lüks alışveriş merkezlerini, otelleri ve restoranlarını ziyaret edin.

Yüksek teknoloji kasabalarının sonsuz zirveleri

Kıtanın doğusunda, eski İngiliz Kolonisi ‘doğunun incisi’ Hong Kong'u (HKG) bulacaksınız; şaşırtıcı gökdelenleri, aksiyon dolu tema parkları ve canlı şehir pazarları nefesinizi kesecek. Daha fazla macera-severler için, güneydoğu Çin'in mega şehirleri, Yangtze Nehri vadisi veya Jiangsu ilinin bambu ormanları gibi manzaralarla geniş Çin anakarasına kapıyı açıyor. Kuzeyde, sadece büyük Çin Seddi yok, ötesinde güneydoğuda bulunan Moğolistan'dan batı Kafkas Dağlarına ve kuzeyde Sibirya tundrasına kadar uzanan orta Asya'nın zengin platoları yer alıyor. Özbekistan'da Tarihi İpek Yolu'nun duraklarından olan Semerkant (SKD) da bir ziyareti mutlaka hak ediyor. Asya'nın en uzak kısmında bir adalar ülkesi olan Japonya, yüksek teknoloji ve yüzyıllara dayanan geleneklerini harmanlayan benzersiz bir kültürel karışımıyla sizi bekliyor. Tokyo (NRT), İmparatorluk Sarayı veya Meiji Tapınağı gibi geleneksel mutlaka görülmesi gereken yerleriyle ünlü. Ayrıca, manga, animasyon, kostümlü oyun ve hizmetçi kafeteryalarına ayrılmış Akihabara gibi şehrin tüm kısımları çılgın Japon Pop Kültürü ile biliniyor. Shibuya'ya bir alışveriş gezisi yapmanız ve Roppongi'de bir parti gecesine katılmanız kesinlikle önerilir. Güney Okinawa (OKA), Hanami'de kiraz çiçeği festivallerine bakın veya çok sayıda tarihi görülecek yeri, tapınakları, mabetleri ve kaleleri olan eski şehir Kyoto'yu (UKY) ziyaret edin. Asya'ya uçuşunuzu Lufthansa'dan ayırtın ve bu harika kıtanın tadını tüm duyularınızla çıkarın.

Lufthansa Online Servisleri

Uçuş rezervasyonu

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Online rezervasyon değişikliği

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değiştirilebilir

Şimdi kolayca online check-in yapın

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Asya 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Asya için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.