Ucuz Uçuşlar Afrika

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Ankara - Afrika
916 USD ‘dan itibaren *Afrika'ya uçuşunuz: Bir maceracının düşlediği hedef

Bölgeye çok sayıdaki uçuşlarımızdan birini ayırtın ve insanlığın doğduğu yeri, Afrika'yı ziyaret edin. Afrika'nın incilerinden birini, dünyaca ünlü Masai Nara ulusal koruma alanında aslanlara, fillere, çitalara ve zürafalara ev sahipliği yapan Serengeti ovasını görmek için Nairobi (NBO), Kenya'yı ziyaret edin.

Afrika: Kahire ile Cape Town arası

Milyonlarca Afrika antilobunun Serengeti Ulusal Parkı'nın içinden harika yıllık göçlerini yapmalarını izleyin. Zambiya ve Zimbabve arasındaki sınırda kalan Victoria Şelalesini ve Zambezi Nehrini (LVO) ziyaret edin. Köpürerek akan sularda adrenalin dolu bir rafting ve bungee jumping yapın ve şelalelerin üzerinden uçun (kesinlikle korkaklara göre değil!). Güney Afrika'da her zevke göre bir şey var: dinlenmek isteyenler Cape Town'un (CPT) altın rengi plajlarında bir yürüyüşe çıkabilir veya insanı etkileyen bir Ümit Burnu manzarası için teleferik ile Masa Dağına çıkabilir. Plajda rahatlamak için bir başka harika nokta ise dünyanın dört bir yanından sörfçülerin Hint Okyanusu'nda mükemmel bir sörf için buluştuğu, doğu kıyısındaki Durban (DUR). Daha maceracı turistler köpekbalığı dalışı veya bungee jumpingin tadını çıkarabilir — ve hatta Afrika'nın son gerçek yabani hayatını görmek için Kruger Milli Parkı'nda (JNB) safariye çıkabilir.

Afrika: Sonsuz olasılıklar

Bazı insanlar Afrika'nın batı kıyısında yer alan Kamerun'da (DLA), kıyıdaki sulak yağmur ormanlarından kuzeydeki çöl kalıntılarına kadar, Afrika'nın tamamının tek bir ülkeye toplanmış hali olduğunu söylerler. Namibya'daki (WDH) kocaman kum tepelerinden kaymak, Mauritius'ta (MRU) nefes kesici mercan resiflerinin etrafında dalış yapmak, Uganda'nın (EBB) yağmur ormanlarında bir Goril yürüyüşünün tadını çıkartmak veya Zanzibar'ın (DAR) büyülü Baharat Adaları'nı jet-ski ile gezmek olsun, Afrika âdeta doğada tatil yapanların bir cennetidir. Çeşitliliği ve doğal güzelliği adeta rakipsiz olan bir kıtayı keşfedeceksiniz. Afrika'daki herhangi bir varış yerine uçuşunuzu ayırtın ve Lufthansa ile tatilinizin keyfini çıkarın.

Lufthansa Online Servisleri

Uçuş rezervasyonu

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Online rezervasyon değişikliği

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değiştirilebilir

Şimdi kolayca online check-in yapın

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Afrika seyahatiniz için uçak biletiniz Lufthansa'dan

Iş gezisi veya özel tatil amaçlı geziler farketmeksizin Afrika için uçak biletinizi burada ayırtabilirsiniz. Frankfurt ve Münih üzerinden dünyanın çeşitli noktalarına uçan Lufthansa ailesi olarak, sizi bilinen kalitemiz ile tabiki hayalinizdeki şehirlere getirmekten memnuniyet duyarız. Afrika seyahatiniz için yapmanız gereken tek şey uçak biletinizi rezerve ettirip hazırlıklarınıza başlamak. Inanın bu muhteşem şehir sizi bütün varlıkları ile her türlü tatmin edecektir.