fırsatları Krakow

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Istanbul - Krakow
186 USD ‘dan itibaren *
Uçuş fırsatları ara

Krakow uçuş - ucuz uçuşlar ile Krakow'a uçun

Ucuz uçuşlar ile Krakow'un tadını çıkarın. Krakow sizin ziyaretinizi bekliyor. Wawel Kalesi'ni, Aziz Peter ve Paul Kilisesi'ni, Aziz Meryem Bazilikası'nı görmek istemez misiniz? Peki ya şehri çevreleyen orta çağdan kalma surlara, Planty parkına, şehri ikiye bölen Wisla nehrinin kıyısında bir kaçamağa ne dersiniz? Polonya'nın en büyük ikinci şehrini keşfedin. Krakov'un onlarca müzesi ziyaret etmenizi bekliyor. Hemen şimdi Lufthansa ile uçak rezervasyonunuzu yapın ve Krakow için en ucuz fiyatlardan yararlanın. Krakow (KRK) ucuz uçuşlar için Lufthansa'yı tercih edin.

Bugün
-2°C / -6°C
Çarşamba
C / -2°C
Perşembe
C / -1°C
Cuma
C / -2°C

Güzelliklerini keşfet

Wroclaw

dan Istanbul, Gidiş

Economy Class

186 USD ‘dan itibaren *
Katowicka

dan Istanbul, Gidiş

Economy Class

186 USD ‘dan itibaren *
Posen

dan Istanbul, Gidiş

Economy Class

186 USD ‘dan itibaren *

Avrupa ’ya uçak biletleri

Lufthansa ile Krakow’yı keşfedin! Ister Frankfurt (FRA) üzerinden, ister Münih (MUC) üzerinden – sizi dilediğiniz her şehire getirmekten memnuniyet duyarız. Bütün dünyada bilinen ve sevilen Lufthansa kalitesi ile uygun firsatlarımızdan yararlanıp, Türkiye’den başlayan {Kontinent/Area} seyahatinizi hemen şimdi rezerve edebilirsiniz. Artık uygun uçak biletlerimiz sayesinde daha fazla beklemeniz için bir sebep yok. Krakow’nın çeşitli noktaları için uçuşunuzu ayırtın ve yeni bir maceraya merhaba deyin.

Lufthansa Online Servisleri

Uçuş rezervasyonu

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Online rezervasyon değişikliği

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değiştirilebilir

Şimdi kolayca online check-in yapın

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Krakow seyahatiniz için uçak biletiniz Lufthansa'dan

Iş gezisi veya özel tatil amaçlı geziler farketmeksizin Krakow için uçak biletinizi burada ayırtabilirsiniz. Frankfurt ve Münih üzerinden dünyanın çeşitli noktalarına uçan Lufthansa ailesi olarak, sizi bilinen kalitemiz ile tabiki hayalinizdeki şehirlere getirmekten memnuniyet duyarız. Krakow seyahatiniz için yapmanız gereken tek şey uçak biletinizi rezerve ettirip hazırlıklarınıza başlamak. Inanın bu muhteşem şehir sizi bütün varlıkları ile her türlü tatmin edecektir.