پرواز ارزان ایالات متحده آمریکا

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را الان رزرو کنید

تهران - نیویورک
از $ 673*
پروازتان را رزرو کنید

ایالات متحده آمریکا را کاوش کنید

واشنگتن

از تهران, Round-trip

Economy Class

از $ 690*
شیکاگو

از تهران, Round-trip

Economy Class

از $ 741*
دیترویت

از تهران, Round-trip

Economy Class

از $ 744*

پروازهای بیشتر به ایالات متحده آمریکا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

رزرو پرواز به آمریکا - خرید بلیط ارزان قیمت به آمریکا

رزرو بلیط به آمریکا. به ایالات متحده آمریکا پرواز کنید. ایالات متحده آمریکا مجموعه متنوعی از فرهنگ ها و رسوم است و هر ایالت آن ویژگی منحصر به فردی دارد.از واشنگتن دی سی، پایتخت سیاسی این کشور حتما دیدن فرمایید. به نیویورک بروید و سفری هوایی با هلیکوپتر بر فراز منهتن داشته باشید. و یا شاید علاقه مندی های شما در جای دیگری است و ترجیح میدهید از کالیفرنیا دیدن کنید و به لس آنجلس و یا سان فرانسیسکو بروید؟ یا بیشتر دوست دارید به نیو انگلند و بوستون، نیو همپشایر، قله های ورمونت یا محل رویدادهای رمان های استفن کینگ بروید؟ دیگر مکان های محبوب در آمریکا عبارتند از: گریس لند، لاس وگاس، نیواورلئان و فلوریدا. پیشنهاد ما به شما یک سفر پر از هیجان با هلی کوپتر به دره گرند کنیون است. همین امروز پرواز خود به آمریکا را رزرو نمایید.

خدمات آنلاین لوفت هانزا

رزرو درانتظار تراکنش

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

رزرو مجدد پرواز

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

پذیرش آنلاین با امکان انتخاب صندلی

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به ایالات متحده آمریکا رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به ایالات متحده آمریکا، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.