پرواز ارزان South America

از قیمتهای مناسب پروازهای لوفت هانزا لذت ببرید

پرواز به آمریکای جنوبی: در پروازی طولانی راحت باشید

همین امروز با رزرو پروازی با لوفت‌هانزا به مقصد آمریکای جنوبی، ماجراجویی خود را آغاز کنید. کلمبیا و کشور همسایه‌اش اکوادور، کشورهایی زیبا با آب و هوایی همیشه بهاری و شهرهای کوچک زیبا با مراکز تاریخی بازمانده از دوران استعمار، در بلندای رشته کوه آند هستند.

زندگی بر فراز آند

بهترین قهوه‌ی کلمبیایی در این منطقه تولید می‌شود که افراد خبره در سراسر دنیا آن را می‌شناسند. کلمبیا (BOG) تنها کشور در آمریکای جنوبی است که هم در جوار اقیانوس آرام و هم اقیانوس اطلس ساحل دارد. ساحل غربی آمریکای جنوبی تحت سلطه‌ی رشته کوه آند است و کشورهای پرو، بولیوی و شیلی در نوار این ساحل آرام گرفته‌اند. شما می‌توانید بقایای فرهنگ اینکا را در این منطقه مشاهده کنید، یک امپراتوری گسترده و تحت فرمان پادشاهان قدرتمند خداگونه که از پرو تا شیلی امروزی گسترده بود. شما در ماچو پیچو، که میزبان مشهورترین خرابه‌های تمدن باستانی اینکا است، در ارتفاعی بسیار بالا قرار می‌گیرید. ارتفاع شهرهای کیتو (UIO) در اکوادور، کوزکو (CUZ) در پرو یا لاپاز (LPB) در بولیوی از این نیز بالاتر است، پس بهتر است اطمینان حاصل کنید که با حضور در ارتفاعات کوهستانی مشکلی ندارید.

جنگل‌های بارانی و پامپا: چشم اندازهای آمریکای جنوبی

برزیل بزرگترین کشور آمریکای جنوبی است که بیشترین بخش از رودخانه‌ی آمازون و جنگل‌های بارانی را در بر می‌گیرد. البته ریودوژانیرو (RIO) هم در همین کشور قرار دارد. هیچ شهر دیگری در نیمکره‌ی جنوبی به این اندازه گردشگر نداشته است. کوه کله قندی، ساحل کوپاکابانا یا تندیس مسیح در کنار کارناوال و رقابت گروه‌های رقص سامبا به عنوان جاذبه‌های توریستی مشهور برزیل هستند. واقعاً ارزش دارد یک روز کامل صرف گردش در جنگل بارانی آمازون و مشاهده پرندگان بهشتی و غذا دادن به ماهیان پیرانا شود. در مناطق جنوبی‌تر این قاره می‌توانید به گردش در آرژانتین و پایتخت آن بوئنوس آیرس (EZE) بپردازید. همه بوئنوس آیرس را با تانگو می‌شناسند. این رقص قبل از 1900 در زمانی که شش میلیون مهاجر از اسپانیا و ایتالیا به این شهر هجوم آوردند در محله‌ها و روسپی‌خانه‌های مهاجران ابداع شد. اگر مایل هستید تا این رقص پر شور و حرارت را بیاموزید، یکی از مدارس متعدد آموزش تانگو در بوئنوس آیرس برای شروع کار به شما کمک خواهد کرد. مسابقات جهانی تانگو هر ساله در مکان‌های متعدد رقص شهرها برگزار می‌شود. وقتی در آرژانتین هستید حتماً باید به دیدن پامپا هم بروید، جایی که گاچوهای مغرور مشغول مراقبت از گله‌های عظیم گاو خود هستند. به جنوبی‌ترین نقطه‌ی آمریکای جنوبی، تیئرا دل فوئگو، یا سرزمین آتش می‌گویند. اینجا نزدیک‌ترین مکان به قطب جنوب است، به همین دلیل است که آتش‌های ساکنانش از زمانی که اولین ماجراجویان اروپایی از سواحل دماغه‌ی هورن راهی شدند روشن باقی مانده است. مقصد مورد علاقه‌ی شما در آمریکای جنوبی هرکجا که باشد، لوفت‌هانزا با پروازی راحت شما را به آنجا خواهد برد.

خدمات آنلاین لوفت هانزا

رزرو درانتظار تراکنش

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

رزرو مجدد پرواز

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

پذیرش آنلاین با امکان انتخاب صندلی

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به South America رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به South America، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.