Flights to Middle East

از قیمتهای مناسب پروازهای لوفت هانزا لذت ببریدپرواز شما به خاورمیانه: گهواره‌ی تمدن

با یک پرواز راحت لوفت‌هانزا به خاورمیانه بروید و عجایب خارق‌العاده‌ی آن را کشف کنید. برای تجربه کردن جادوی زندگی در مرز اروپا و آسیا در تنگه‌ی بسفر میان این دو قاره از شهر بزرگ استانبول (IST) در ترکیه بازدید کنید.

سفر در زمان در آسیای صغیر

استانبول جاذبه‌های دیدنی فراوانی نظیر کاخ توپ‌قاپی و ایاصوفیه، شاهکار معماری دوره‌ی بیزانس دارد. از رشته کوه کاچکار داقلاری در کنار دریای سیاه که یکی از بهترین رشته کوه‌های ترکیه برای کوه پیمایی است بازدید کنید. شما می‌توانید کهن‌ترین ابنیه‌ی تاریخی ساخت بشر، یعنی تک‌سنگ‌های عظیم گوبکلی‌تپه را در منطقه‌ی کوهستانی آسیای صغیر ببینید. باور بر این است که این سازه‌ها توسط شکارچیان در بیش از دوازده هزار سال قبل بنا شده‌اند. رخ دادن انقلاب نوسنگی و شروع کشاورزی در اینجا بود+. کهن‌ترین شهر دنیا با عمری نه هزار ساله به نام چاتال‌هویوک نیز در همان نزدیکی است. خرابه‌های خاتوشا، پایتخت امپراتوری عظیم هیتی‌ها نیز در همین منطقه قرار دارد، مکانی که به دلیل نگارش اولین معاهده‌ی صلح تاریخ با مصر در سال 1259 یا 1258 پیش از میلاد مشهور است.

ضیافتی در خاورمیانه

برای طبیعت‌گردی و خرید و بازدید از چند بنای تاریخی مشهور منطقه با یک پرواز خود را به کلان‌شهر امان (AMM) در اردن برسانید. پترا در وادی موسی، شهری کامل که در کوه حجاری شده، یکی از عجایب هفت‌گانه‌ی جدید جهان است. سپس اسرائیل (TLV) قرار دارد، جایی که مسافران پرانرژی می‌توانند از زندگی شبانه‌ی جذاب در تل آویو، ورزش‌های آبی کلاس جهانی در ساحل تفریحی ایلات یا پیاده‌روی تا قلعه‌ی کوهستانی ماسادا مشرف بر بحرالمیت لذت ببرند. مسقط (MCT) پایتخت عمان واقع در جنوب شبه جزیره عربستان در سال 2012 به عنوان پایتخت گردشگری عربی نامگذاری شد. این شهر بهشت طبیعت‌گردان است و همه چیز دارد، از کوه‌های پست و بلند و سواحل بکر تا نماهای شهری گسترده و قلعه‌های کهن. خارج از شهر، در سایر نقاط این کشور پادشاهی تجربه‌های جذاب و فراموش‌نشدنی مشابهی وجود دارد، از ورزش‌های آبی، قایق‌سواری همراه دلفین‌ها، غارگردی و سافاری صحرایی تا اماکن حیرت انگیز بیشمار ثبت شده در میراث جهانی یونسکو که شما را به 2000 سال قبل می‌برند. مشهورترین فرزند عمان سندباد است، دست‌کم شهرزاد قصه‌گو به ما این‌طور می‌گوید. پروازی به دوبی (DXB) پیدا کنید، دولت‌شهر افسانه‌ای در امارات متحده عربی. شهرت دوبی به معماری خیره کننده‌ی آن است که شامل بلندترین ساختمان دنیا، برج خلیفه، می‌شود. دوبی تلاش بسیار کرده است تا خود را به عنوان یک جاذبه‌ی عالی گردشگری بازسازی کند. مشهورترین کار انجام شده مجموعه جزایر مصنوعی نخل جمیره است. پرواز خود را به خاورمیانه با لوفت‌هانزا رزرو و گهواره‌ی تمدن را کشف کنید.

خدمات آنلاین لوفت هانزا

رزرو درانتظار تراکنش

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

رزرو مجدد پرواز

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

پذیرش آنلاین با امکان انتخاب صندلی

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به Middle East رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به Middle East، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.