پرواز ارزان آلمان

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را الان رزرو کنید

- فرانکفورت
از $ 576*

پروازهای بیشتر به آلمان

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

رزرو پرواز ارزان قیمت به آلمان

از نرخ های استثنایی لوفت هانزا بهره مند شوید و پرواز به آلمان را با قیمت مناسب خریداری نمایید. از پایتخت معروف آلمان – برلین – دیدن کنید و هم نشینی شگفت آور فرهنگ و معماری قبل و بعد از جنگ را تجربه فرمایید. تعطیلات خود را با اکتبرفست هماهنگ کرده و لذت خوردن بهترین غذاها و آبجوهای آلمانی را تجربه کنید. همین حالا پرواز خود را با لوفت هانزا رزرو کنید. بر روی کانال های آبی در شهر هامبورگ قایق سواری کنید و خودتان کشف کنید که چرا این شهر را ونیز دوم مینامند.با نرخ های ویژه لوفت هانزا در آسایش، امنیت و با قیمت مناسب به آلمان پرواز کنید.

خدمات آنلاین لوفت هانزا

رزرو درانتظار تراکنش

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

رزرو مجدد پرواز

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

پذیرش آنلاین با امکان انتخاب صندلی

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به آلمان رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به آلمان، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.