پرواز ارزان فرانسه

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را الان رزرو کنید

تهران - پاریس
از $ 547*

پروازهای بیشتر به فرانسه

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

پروازهای ارزان به فرانسه

فرانسه کشوری با جذابیت های فراوان میباشد. در بالای لیست مکان های پربازدید در این کشور، شهر پاریس قرار دارد.در خیابان لوکس شامپس الیزه قدم بزنید و از آرک دتریومپف که توسط ناپلئون و برای یادبود جنگ ساخته شده است دیدن کنید.برای دوست داران هنر بازدید از موزه های ارسی و لوور که محل نگهداری از نفیس ترین کلکسیون های دنیا هستند بهترین گزینه برای سیاحتی یک روزه است. به جز پاریس، سیاحت در بوردو که به خاطر تاکستان ها و آب و هوای بی نظیرش مشهور شده است نیز ارزشمند است. هر زمان که تصمیم به رفتن به فرانسه گرفتید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد: پرواز خود را همین امروز با لوفت هانزا رزرو نمایید و از نرخ های ویژه ما بیشترین بهره را ببرید.

خدمات آنلاین لوفت هانزا

رزرو درانتظار تراکنش

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

رزرو مجدد پرواز

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

پذیرش آنلاین با امکان انتخاب صندلی

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به فرانسه رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به فرانسه، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.