پرواز ارزان شرق اروپا

از قیمتهای مناسب پروازهای لوفت هانزا لذت ببرید

تهران - شرق اروپا
از $ 735*
پروازتان را رزرو کنید

شرق اروپا را کاوش کنید

ورشو

از تهران, Round-trip

Economy Class

از $ 555*
پراگ

از تهران, Round-trip

Economy Class

از $ 561*
بوداپست

از تهران, Round-trip

Economy Class

از $ 569*

پرواز به شرق اروپا با لوفت هانزا

شرق اروپا در حال رشد و توسعه است. قیمت های مناسب، خدمات باکیفیت و نزدیکی به سایر کشورهای اروپایی این منطقه دست نیافتنی را به مقصد پرطرفداری برای دوست داران سفرهای پرهیجان، مسافران فرهنگی، جوانان و مسافران کم بودجه تبدیل کرده است. سفر خود را با لوفت هانزا رزرو کنید و از رومانی، بلغارستان، صربستان یا کرواسی-جدیدترین عضو اتحادیه اروپا- دیدن کنید.قیمت های مناسب ما این امکان را به شما خواهد داد که این فرهنگ متمایز را کشف کرده و به مردم و تاریخ این کشور علاقه مند شوید. همین امروز رزرو کنید و از قیمت های باورنکردنی ما بهره مند شوید.

پروازهای بیشتر به شرق اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .خدمات آنلاین لوفت هانزا

رزرو درانتظار تراکنش

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

رزرو مجدد پرواز

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

پذیرش آنلاین با امکان انتخاب صندلی

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به شرق اروپا رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به شرق اروپا، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.