پرواز ارزان Asia

از قیمتهای مناسب پروازهای لوفت هانزا لذت ببرید

تهران - Asia
از $ 1741*پرواز به آسیا: با آرامش به خاور دور برسید

زیبایی دلفریب و تنوع آسیا را با یکی از پروازهای متعدد لوفت‌هانزا به این منطقه تجربه کنید. از فلات ایران تا جزایر ژاپن، از سیبری در شمال تا جزایر اندونزی پایین‌تر از خط استوا، گستره‌ی پهناورترین قاره‌ی روی زمین است.

از تابش آفتاب در جنوب آسیا لذت ببرید

برای لذت بردن از غذاهای خوشمزه در میان شلوغی و جنب و جوش بانکوک (BKK) و بازدید از جاذبه‌های منحصربه‌فردی مانند کاخ بزرگ به اولین مقصد گردشگری در آسیا، یعنی تایلند سفر کنید. برای لذت بردن زیر نور آفتاب، به سمت جنوب و به سواحل مشهور کرابی و پوکت بروید، جایی که حیات وحش (و تفریحات شبانه) پویای آن تعطیلاتی به یاد ماندنی را برایتان تضمین می‌کند. با حرکت به طرف شمال می‌توانید از بقایای قصرهای باستانی خمر در کامبوج، همراه با انگکور وات، بزرگترین یادمان مذهبی دنیا واقع در مرکز آن بازدید کنید. شبه‌قاره‌ی پهناور هند، از رشته کوه‌های هیمالیا در شمال تا سواحل گوا و جنگل‌های مرکزی هند، تجربه‌ای متفاوت را در اختیارتان می‌گذارد. در آسیای جنوب شرق، جزیره بالی (DPS) قرار دارد که کوه‌های آتش‌فشانی پوشیده از جنگل، سواحل و صخره‌های مرجانی آن رؤیای هر جهانگردی است. جاکارتا (JKT)، پایتخت اندونزی، از نظر تاریخی محل تلفیق فرهنگ‌های جاوه‌ای، مالایی، چینی، هندی و اروپایی بوده است، چیزی که در معماری، زبان و خوراک‌های منحصر به فرد آن مشهود است. از مراکز خرید، هتل‌ها و رستوران‌های لوکس شهر جزیره‌ای سنگاپور (SIN) که تضادی آشکار با زیبایی‌های طبیعی اندونزی دارند بازدید کنید.

استپ‌های بی‌پایان و شهرهای مدرن

در شرق این قاره «مروارید شرق» را خواهید یافت، مستعمره سابق بریتانیا یعنی هنگ کنگ (HKG)، که آسمان‌خراش‌های حیرت انگیز، شهربازی‌های متنوع و روز بازارهای پر جنب و جوش آن هر ببننده‌ای را انگشت به دهان خواهد گذاشت. ابرشهرهای جنوب شرق چین با داشتن مناظر زیبایی چون دره‌ی رود یانگ‌تسه یا جنگل‌های بامبو در استان جیانگ‌سو دروازه‌ای به سرزمین اصلی پهناور چین را به روی افراد ماجراجوتر می‌گشاید. به سمت شمال نه تنها دیوار بزرگ چین، بلکه ورای آن دشت‌های پربار آسیای مرکزی قرار دارد که از مغولستان در جنوب شرق تا رشته کوه قفقاز در غرب و تندراهای سیبری در شمال کشیده شده است. توقفگاه‌های جاده تاریخی ابریشم مانند سمرقند (SKD) زیبا در ازبکستان حتماً ارزش بازدید را دارند. در کرانه‌های دور آسیا سرزمین جزیره‌ای ژاپن همراه با ترکیب فرهنگی خاصی از فناوری‌های نوین و سنت‌های چند صد ساله در انتظار شماست. شهرت توکیو (NRT) به آثار باستانی آن مانند قصر امپراتوران یا معبد میجی است. همچنین از نظر فرهنگ پاپ دیوانه‌وار ژاپنی نیز شهرت داشته و بخش‌های کاملی از شهر مانند آکی‌هابارا به مانگا، انیمه، کازپلی و مید کافه‌ها اختصاص دارد. سفری به شیبویا برای خرید و مهمانی شبانه در روپونگی بسیار توصیه می‌شود. به دیدن جشن شکوفه‌های گیلاس در هانامی، واقع در جنوب اوکیناوا (OKA) بروید یا از شهر قدیمی کیوتو (UKY) و آثار تاریخی، معابد، زیارتگاه‌ها و قصرهای فراوانش بازدید کنید. پرواز خود به آسیا را در لوفت‌هانزا رزرو کنید و این قاره‌ی عظیم را با تمام وجود حس کنید.

خدمات آنلاین لوفت هانزا

رزرو درانتظار تراکنش

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

رزرو مجدد پرواز

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

پذیرش آنلاین با امکان انتخاب صندلی

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به Asia رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به Asia، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.