Flights to Africa

از قیمتهای مناسب پروازهای لوفت هانزا لذت ببرید

پروازتان را رزرو کنیدپرواز به آفریقا: مقصدی رؤیایی برای یک جهانگرد

یکی از پروازهای متعدد ما را به این منطقه رزرو کنید و از آفریقا، زادگاه بشر، بازدید نمایید. برای مشاهده یکی از جواهرات تاج آفریقا، دشت‌های سرنگتی و پارک ملی ماسائی نارا که منزلگاه شیر، فیل، یوزپلنگ و زرافه است، از نایروبی (NBO) کشور کنیا بازدید کنید.

آفریقا: از قاهره تا کیپ تاون

میلیون‌ها گوزن یالدار را تماشا کنید که مهاجرت شگفت‌انگیز سالانه‌ی خود را در میان پارک ملی سرنگتی به انجام می‌رسانند. از آبشار ویکتوریا و رودخانه‌ی زامبزی (LVO) در مرز زامبیا و زیمباوه بازدید کنید. با قایقرانی در آب‌های خروشان، پرش بانجی و پرواز بر فراز آبشارها (نه برای کسانی که قلب ضعیفی دارند!) آدرنالین خونتان را بالا ببرید. آفریقای جنوبی پاسخگوی همه‌ی ذائقه‌ها است: آنهایی که به دنبال آرامش هستند می‌توانند به پیاده‌روی روی سواحل طلایی زیبای کیپ تاون (CPT) بپردازند یا برای مشاهده نمایی خیره کننده از دماغه‌ی امید نیک، با تله‌کابین بر فراز کوه تیبل بروند. دوربان (DUR) در ساحل شرقی یکی دیگر از نقاط عالی برای استراحت در ساحل است، جایی که موج‌سواران از تمام نقاط دنیا برای لذت بردن از یک موج‌سواری عالی در اقیانوس هند در آن جمع می‌شوند. گردشگران ماجراجوتر می‌توانند از غواصی در اطراف کوسه‌ها یا پرش بانجی یا حتی با نشستن در سافاری و گردش در پارک ملی کروگر (JNB)، یکی از آخرین مناطق واقعی حیات وحش در آفریقا، لذت ببرند.

آفریقا: امکان‌های بی‌پایان

برخی معتقدند شما می‌توانید تمام آفریقا، از جنگل‌های بارانی انبوه در ساحل تا آثار بیابان در شمال، را در کامرون (DLA) واقع در ساحل غربی آفریقا مشاهده کنید. آفریقا در یک کلام بهشت آنهایی است که به تعطیلات در طبیعت علاقه دارند، چه اسکی روی ماسه در تل‌ماسه‌های عظیم نامیبیا (WDH)، غواصی اسکوبا اطراف صخره‌های مرجانی حیرت انگیز جزیره‌ی موریس (MRU)، لذت بردن از دنبال کردن گوریل‌ها در میان جنگل‌های بارانی اوگاندا (EBB) یا گردش با جت اسکی در جزایر جادویی اسپایس زنگبار (DAR). شما قاره‌ای را کشف خواهید کرد که در یک کلام در تنوع و زیبایی‌های طبیعی همتا ندارد. بلیت خود به هر یک از مقصدهای آفریقایی را در لوفت‌هانزا رزرو کنید و از تعطیلات خود لذت ببرید.

پروازهای بیشتر به Africa

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

خدمات آنلاین لوفت هانزا

رزرو درانتظار تراکنش

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

رزرو مجدد پرواز

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

پذیرش آنلاین با امکان انتخاب صندلی

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به Africa رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به Africa، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.