טיסות ארצות הברית

הזמינו עכשיו טיסות לופטהנזה במחירים אטרקטיביים

תל אביב - ניו יורק
מ $ 762*


ארצות הברית טיסות נוספות ל

לופטהנזה מציעה טיסות זולות בעולם - אתה יכול לטוס ישירות או באמצעות (FRA) ו- (MUC) לאירופה, אסיה או אמריקה. אנחנו נטיס אותך ליעד שלך ואת איכות ופטהנזה הרגילה. חפש עכשיו הטיסה הבאה שלך מההצעות הטובות ביותר שלנו מ. טיסות זולות ספר ונסיעות ברחבי העולם. אנחנו נהפוך את הטיול שלכם לחוויה בלתי נשכחת. בין אם זו נסיעה ברגע אחרון או טיסה ספונטנית כבר לא רוצה לתכנן מראש: מצא את העסקה הטובה ביותר הטיסה.

הזמינו טיסות לארצות הברית עם לופטהנזה

החלטתם לטוס לארצות הברית או עדיין מהססים? ארצות הברית היא אחד המקומות המרתקים והמעניינים ביותר בעולם כולו. עם היסטוריה ענפה של הגירות בסדר גודל עצום החל מהמאה ה-17, ארצות הברית היא כור ההיתוך התרבותי הגדול בעולם. ארץ ההזדמנויות והחופש ואחת המעצמות המשפיעות ביותר בעולם, מציעה לתייר אפשרויות אין סופיות של נופש, בילוי והרפתקאות, החל מביקור במנהטן או שיקגו עם קווי השמיים המלאים בגורדי שחקים, לפלאי הטבע של פארק ה-Yellowstone ואלסקה, ועד חופי הים המרהיבים של פלורידה, הוואי ודרום קליפורניה. גלו את ארצות הברית המרתקת עם לופטהנזה! הזמינו טיסות ישירות מתל אביב לאחת ממדינות ארצות הברית ותהנו מטיסה נעימה וחופשה באחת המדינות היפות והמיוחדות בעולם

השירות המקוון של לופטהנזה

Booking on hold

From now on you can reserve the flight you want with a price guarantee - and pay for it 48 hours later.

Flight rebooking

From now on, if you have booked your ticket via lufthansa.com, you can change that booking online up to 1 hour before departure.

Online check-in with seat selection

Check in comfortable online, choose your seat and print your boarding pass - from 23 hours before departure.

הזמן טיסה לארצות הברית עם לופטהנזה

אם חופשה מרגיעה, עיר הפסקה או טיול קצר, עסקים או הנאה: הזמן טיסה לארצות הברית זולה עם לופטהנזה ולטוס ישירות או דרך רכזות פרנקפורט ומינכן, או עם אחד השותפים שלנו ולגלות יעדים המרגשים ביותר בעולם. האם אתה רוצה לקדם מידע נוסף? כאן תוכל למצוא "וידאו, הבהרה, לנסוע מידע וביקורות קטעי וידאו, מדגיש, לנסוע מידע וביקורות על היעדים שלנו. תן לעצמך להיות בהשראתנו.