טיסות בריטניה

הזמינו עכשיו טיסות לופטהנזה במחירים אטרקטיביים

תל אביב - לונדון
מ $ 438*
להזמנת טיסה
בריטניה טיסות נוספות ל

לופטהנזה מציעה טיסות זולות בעולם - אתה יכול לטוס ישירות או באמצעות (FRA) ו- (MUC) לאירופה, אסיה או אמריקה. אנחנו נטיס אותך ליעד שלך ואת איכות ופטהנזה הרגילה. חפש עכשיו הטיסה הבאה שלך מההצעות הטובות ביותר שלנו מ. טיסות זולות ספר ונסיעות ברחבי העולם. אנחנו נהפוך את הטיול שלכם לחוויה בלתי נשכחת. בין אם זו נסיעה ברגע אחרון או טיסה ספונטנית כבר לא רוצה לתכנן מראש: מצא את העסקה הטובה ביותר הטיסה.

הזמינו טיסות לבריטניה עם לופטהנזה

בריטניה, ובשמה המורחב הממלכה המאוחדת של בריטניה הגדולה וצפון אירלנד, מאחדת תחתה את אנגליה, סקוטלנד, ווילס וצפון אירלנד. ממלכה זו היא אחת המקומות המתויירים ביותר בעולם ומציעה אין סוף של אפשרויות לטיולים ונופש. בין אם אתם מתכוונים לטוס לאנגליה ולבקר בבירה לונדון, לקפוץ לעיר החוף ברייטון, ולטייל בעיר הסטודנטים אוקספורד, או שבאירלנד שם טירותיה וקסמיה מרתקים אתכם יותר, בריטניה היא בהחלט מקום שבו תוכלו לגלות היסטוריה, תרבות, אוכל מעניין ומעולה, בירות וויסקי משובח. גלו את בריטניה המדהימה עם לופטהנזה! הזמינו טיסות ישירות מתל אביב לבריטניה ותהנו מטיסה נעימה וחופשה באחת הארצות המיוחדות ביותר באירופה

השירות המקוון של לופטהנזה

Booking on hold

From now on you can reserve the flight you want with a price guarantee - and pay for it 48 hours later.

Flight rebooking

From now on, if you have booked your ticket via lufthansa.com, you can change that booking online up to 1 hour before departure.

Online check-in with seat selection

Check in comfortable online, choose your seat and print your boarding pass - from 23 hours before departure.

הזמן טיסה לבריטניה עם לופטהנזה

אם חופשה מרגיעה, עיר הפסקה או טיול קצר, עסקים או הנאה: הזמן טיסה לבריטניה זולה עם לופטהנזה ולטוס ישירות או דרך רכזות פרנקפורט ומינכן, או עם אחד השותפים שלנו ולגלות יעדים המרגשים ביותר בעולם. האם אתה רוצה לקדם מידע נוסף? כאן תוכל למצוא "וידאו, הבהרה, לנסוע מידע וביקורות קטעי וידאו, מדגיש, לנסוע מידע וביקורות על היעדים שלנו. תן לעצמך להיות בהשראתנו.