טיסות ספרד

הזמינו עכשיו טיסות לופטהנזה במחירים אטרקטיביים

תל אביב - מדריד
מ $ 326*ספרד טיסות נוספות ל

לופטהנזה מציעה טיסות זולות בעולם - אתה יכול לטוס ישירות או באמצעות (FRA) ו- (MUC) לאירופה, אסיה או אמריקה. אנחנו נטיס אותך ליעד שלך ואת איכות ופטהנזה הרגילה. חפש עכשיו הטיסה הבאה שלך מההצעות הטובות ביותר שלנו מ. טיסות זולות ספר ונסיעות ברחבי העולם. אנחנו נהפוך את הטיול שלכם לחוויה בלתי נשכחת. בין אם זו נסיעה ברגע אחרון או טיסה ספונטנית כבר לא רוצה לתכנן מראש: מצא את העסקה הטובה ביותר הטיסה.

הזמינו טיסות לספרד עם לופטהנזה

ספרד אשר חולקת את חצי האי האיברי עם פורטוגל, היא המדינה בעלת המספר הרב ביותר של אתרי מורשת עולם של אונסקו. ארץ זו נחשבת לאחת הארצות האקזוטיות באירופה וזאת בשל האוכלוסייה החברותית והחמה שבה, אורך חיים רגוע, אוכל משובח, חיי לילה תוססים, ופולקלור ופסטיבלים פופולריים וידועים. תוכלו לבקר בבירה מדריד, בברצלונה מלאת החיים, לראות את ריצת השוורים הפמפלונה או בערים האנדלוסיות בעלות ההשפעה האיסלאמית. גלו את ספרד הנפלאה עם לופטהנזה! הזמינו טיסות ישירות מתל אביב לאחת מערי ספרד ותהנו מטיסה נעימה וחופשה באחת הארצות היפות באירופה

השירות המקוון של לופטהנזה

Booking on hold

From now on you can reserve the flight you want with a price guarantee - and pay for it 48 hours later.

Flight rebooking

From now on, if you have booked your ticket via lufthansa.com, you can change that booking online up to 1 hour before departure.

Online check-in with seat selection

Check in comfortable online, choose your seat and print your boarding pass - from 23 hours before departure.

הזמן טיסה לספרד עם לופטהנזה

אם חופשה מרגיעה, עיר הפסקה או טיול קצר, עסקים או הנאה: הזמן טיסה לספרד זולה עם לופטהנזה ולטוס ישירות או דרך רכזות פרנקפורט ומינכן, או עם אחד השותפים שלנו ולגלות יעדים המרגשים ביותר בעולם. האם אתה רוצה לקדם מידע נוסף? כאן תוכל למצוא "וידאו, הבהרה, לנסוע מידע וביקורות קטעי וידאו, מדגיש, לנסוע מידע וביקורות על היעדים שלנו. תן לעצמך להיות בהשראתנו.