Zmień rezerwację lotów online

 

Zmiana rezerwacji lotu w trzech krokach

Jeśli będzie to konieczne, można w trzech prostych krokach zmienić rezerwacje Lufthansy nawet na godzinę przed odlotem, online lub na urządzeniu przenośnym pod zakładką ‘Moje rezerwacje’. Serwis dostępny jest przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu można w każdej chwili szybko i elastycznie zareagować w obliczu nieprzewidzianych zdarzeń.

Jeśli już odprawiłeś się na lot, który chcesz zmienić, prosimy najpierw anulować swoją odprawę pod zakładką Odprawa online.

 
top


Krok 1: wprowadź swoje nazwisko i numer rezerwacji

Najpierw należy się zalogować wprowadzając swoje nazwisko i numer rezerwacji lub hasło dostępu do konta Miles & More. Jeśli jesteś już zalogowany, możesz od razu przejść z menu do swoich rezerwacji.

W zestawieniu swoich rezerwacji wybierz lot, który chcesz zmienić i kliknij ‘Zmień rezerwację’. O ile warunki taryfy Twojego biletu zezwalają na zmiany, wyświetlona zostanie lista dostępnych rejsów w nowych terminach.

 
top


Krok 2: wybierz nowy rejs

Z podanego zestawienia dostępnych rejsów wybierz teraz odpowiadający Ci lot. Prosimy pamiętać, że w wskutek zmiany rezerwacji mogą ulec zmianie zasady i warunki przewozu.

Jeśli wybrałeś lot w tańszej cenie, różnica ceny zostanie Ci zwrócona w przeciągu 10 dni.

Jeśli ze zmianą rezerwacji związane są dodatkowe koszty, np. opłata za zmianę rezerwacji objęta warunkami taryfy, lub dopłata do wyższej klasy rezerwacyjnej, zostaną one wykazane i dodatkowo pobrane w takiej formie, w jakiej dokonywana jest płatność za bilety.

Jeśli w tym samym czasie zmieniasz rejs wylatujący i powrotny, masz możliwość, za uiszczeniem odpowiedniej opłaty, podwyższenia swojej klasy podróżnej.

 
top


Krok 3: sprawdź wszystkie dane i zakończ zmianę

Na tym ostatnim etapie wprowadzania zmian możesz raz jeszcze sprawdzić wszystkie szczegóły swojej nowej rezerwacji i zakończyć proces.

Zmiana rezerwacji miejsc w tej samej cenie nastąpi automatycznie, o ile tylko miejsca te będą dostępne.

 
top


Zmień rezerwację lotu


Niezależnie od tego, czy rezerwowałeś lot online, czy w urządzeniu przenośnym czy w biurze podróży, z możliwości zmiany rezerwacji Lufthansy online możesz korzystać w dowolnym czasie w ponad 60 krajach na całym świecie.

Zmień rezerwację teraz


Star Alliance