Zarządzaj swoimi rezerwacjami

 

Wygodnie i praktycznie zarządzaj swoimi rezerwacjami gdziekolwiek jesteś – w domu czy w podróży. Wystarczy, że się zalogujesz i już możesz wszystko sam zmieniać – nawet na godzinę przed odlotem.

 
top


Szybko i prosto: zmiana lotów online


Na filmie pokażemy w jaki sposób można w trzech prostych krokach zmienić rezerwację lotów:

  
top


Anulowanie i zwrot


Możesz w prosty sposób anulować rezerwację w zakładce ‘Moje rezerwacje’, nawet na jeden dzień przed wylotem (z wyjątkiem biletów-nagród). Oto jak to działa:

html_list
  • Kliknięcie na ‘Moje rezerwacje’ przeniesie Cię bezpośrednio z portalu Lufthansy na stronę logowania do zestawienia Twoich rezerwacji.
  • Wpisz swoje nazwisko i numer rezerwacji odpowiednio przy rezerwacji, którą chcesz anulować. Jeśli jesteś już zalogowany, przy wszystkich rezerwacjach, których anulowanie jest możliwe, pojawi się klawisz „Anulowanie i refundacja”.
  • Naciśnij na klawisz “Anulowanie i refundacja” znajdujący się obok rezerwacji, którą chcesz anulować oraz potwierdź swój wybór na następnej stronie.
  • Automatycznie otrzymasz potwierdzenie skasowania rezerwacji przesłane emailem, zaś należna kwota zwrotu opłaty za bilet zostanie przelana na Twój rachunek karty kredytowej.
 

Bilety, które nie zostały zakupione w biurach Lufthansy lub na portalu LH.com można również anulować online, jednak w sprawie zwrotu pieniędzy należy kontaktować się biurem podróży, które wystawiło bilety.

Prosimy pamiętać, że zwrotu za bilety można dokonać online jedynie w przypadku, gdy zezwalają na to warunki taryfy. W sprawie zwrotu za bilety bezpłatne z powodu nieprzewidzianego odwołania lotu prosimy o kontakt z centrum serwisowym Lufthansy.


Wyświetl swoją rezerwację

 
top


Inne serwisy rezerwacyjne


Oprócz zmiany rezerwacji i anulowania lotów, możesz również zmodyfikować swój profil lub skorygować rezerwację. Więcej informacji o możliwościach wprowadzania dalszych zmian znajdziesz w zakładce ‘Moje rezerwacje’.

Wyświetl swoją rezerwację

PLNR_1194524656

Star Alliance