Zarządzaj swoimi rezerwacjami

 

 

Tu znajdziesz informacje dotyczące Twoich rezerwacji, a także wiele możliwości jak łatwo i wygodnie możesz zarządzać swoimi rezerwacjami nie wychodząc z domu. Teraz również swoje rezerwacje lotnicze możesz zmieniać online.

 
top

Nowość: zmień rezerwację lotów online

Już teraz, jeśli zarezerwowałeś bilet przez lufthansa.com i musisz zmienić tę rezerwację, możesz to zrobić online lub mobilnie w zakładce Moje rezerwacje, nawet na 1 godzinę przed odlotem samolotu. Możesz dzięki temu szybko reagować i odpowiednio dostosować się do wszelkich nieprzewidzianych wydarzeń. Prosimy jednak pamiętać, że zmiana rezerwacji danego lotu możliwa jest jedynie w przypadku gdy jeszcze nie odprawiłeś się na ten rejs oraz. Ta usługa jest dostępna w ponad 60 krajach świata.

Dowiedz się więcej

 
top

Inne serwisy rezerwacyjne

 

Oferujemy jeszcze wiele innych, przydanych usług związanych z Twoją rezerwacją lotniczą: np. pod zakładką Moje rezerwacje możesz wpisać lub zmienić dane kontaktowe i informacyjne dotyczące pasażera statusowego frequent flyer, możesz zmienić rezerwację miejsc, a także podać dane paszportowo-wizowe do programu bezpieczny rejs (Secure Flight Programm).
Jeśli jesteś już zalogowany, możesz podwyższyć klasę podróży w swojej rezerwacji, a także uzyskać zestawienie wszystkich swoich rezerwacji.

PLNR_514197434

Star Alliance