Menu podczas rejsów krótkiego i średniego zasięgu

Pragniemy zawsze mile zaskakiwać naszych pasażerów Klasy Ekonomicznej i Business. Różnorodne, świeżo przygotowane posiłki oraz bogaty zestaw napoi oferowany przez Lufthansę na pokładzie samolotu z pewnością spełnią oczekiwania pasażerów.

Nasza kuchnia w Klasie Business

Previous
Next


Niezwykła oferta kulinarna i znakomity serwis – oto co wyróżnia Klasę Business Lufthansy. Podczas wszystkich lotów nasi pasażerowie otrzymują doskonałe, różnorodne i świeżo przygotowane posiłki podawane na szlachetnej porcelanie.

Wyśmienitemu posiłkowi zawsze powinno towarzyszyć znakomite wino: nasi pasażerowie mogą wybierać z bogatej karty szlachetnych win i napoi podawanych w eleganckich kieliszkach.

Do naszego nagrodzonego programu win


Posiłki I napoje w Klasie Ekonomicznej

Przykładamy ogromną wagę do jakości oraz serwisów oferowanych na pokładzie podczas lotów Lufthansą. W Klasie Ekonomicznej, w zależności od długości lotu podajemy naszym pasażerom przekąskę, kanapkę lub gorący posiłek. Żadna potrawa serwowana na tych trasach nie zawiera wieprzowiny.

Kawa, białe wino czy bijący rekordy popularności sok pomidorowy – podróżując samolotami Lufthansy możesz oczekiwać szerokiego wyboru bezpłatnych napoi. Mamy dla Ciebie napoje gorące i zimne, napoje bezalkoholowe i alkohole.

W zależności od długości lotu, podajemy napoje kilkakrotnie, ale także możesz poprosić o napój między kolejnymi serwisami.

Menu posiłków dla dzieci

Atrakcyjne dla dzieci posiłki, z kolorowym jedzeniem ułożonym w zabawny sposób na talerzu z pewnością zachwycą naszych najmłodszych pasażerów podróżujących Lufthansą.

Więcej informacji o naszym menu dla dzieci

Posiłki specjalne

Dla pasażerów wymagających specjalnej diety żywieniowej mamy zestawy różnych posiłków do wyboru.Więcej informacji o naszych posiłkach specjalnych