Kierunek: śnieg!

 

 

Witamy w Monachium.

Do zobaczenia w górach!

 

Chcesz jak najszybciej znaleźć się na stoku? To bardzo proste z lotniska w Monachium: Chcesz jak najszybciej znaleźć się na stoku? To bardzo proste - z lotniska w Monachium zabierze Cię nasz partner: Four Seasons Travel lub SMS Airport Travel. Garmisch-Partenkirchen, Kitzbühel, Zillertal lub Kaisergebirge - zaledwie w dwie godziny możesz znaleźć się na najlepszych trasach narciarskich w Niemczech i w Tyrolu! Autobusiki transferowe zabiorą Cię z Terminalu 2 bezpośrednio do hotelu - niezawodnie i wygodnie.

Najlepsze ośrodki narciarskie

Garmisch-Partenkirchen, Kitzbühel, Zillertal lub Kaisergebirge - z Monachium najlepsze ośrodki narciarskie w Niemczech i Tyrolu są w zasięgu ręki.

Do ośrodków narciarskich

Transfer autobusowy w góry

Z lotniska w Monachium można szybko i wygodnie dost ać się do wybranego ośrodk a narciarskiego - wystarczy skorzystać z jednego z ser wisów transferowych organizowanych przez Four Seasons Travel i SMS Airpor t Transfer.

Więcej informacji o transferze autobusowym

 
top


Twój sprzęt narciarski.

Podróżując Lufthansą możesz bez problemu zabrać ze sobą swój sprzęt narciarski.

Zasady przewozu sprzętu narciarskiego.

 
top


Tutaj zawsze jesteś na właściwym miejscu -

zapraszamy na lotnisko w Monachium!

 

Lotnisko w Monachium jest doskonałą bazą wypadową do znajdujących się niedaleko kurortów narciarskich. Przylatując na Terminal 2, najnowocześniejszy terminal transferowy w Europie dla pasażerów Lufthansy oraz linii należących do sojuszu Star Alliance, możesz skorzystać z niezliczonych możliwości relaksu oraz ucieczki od codziennego życia.

To wszystko dla Ciebie

Programy wellness i spa, ponad 200 markowych sklepów oferujących możliwość zrobienia wyjątkowych zakupów w atrakcyjnych cenach, wyjątkowy wybór smakołyków międzynarodowej kuchni sprawią, że pobyt na lotnisku w Monachium będzie naprawdę niezapomniany. Na przykład restauracja Airbräu zaprasza na skosztowanie doskonałej Bawarskiej kuchni i ważonego na miejscu piwa. A co powiesz na rozgrzewający kubek grzanego wina zanim ruszysz w dalszą podróż?

Po prostu praktyczny – nasz serwis bagażowy

Z przyjemnością zajmiemy się tym, aby droga do lokalnego autobusiku transferowego była wyjątkowo prosta – po przylocie portier będzie czekał na Ciebie w hali przylotów, aby zawieźć bagaże to transferowego autobusiku. Podstawowa cena za 2 bagaże, każdy o wadze do 20 kg to tylko 4€. Każdy dodatkowy bagaż ważący nie więcej niż 20 kg kosztuje dodatkowe 1,50€.

Serwis portiera można łatwo zarezerwować z wyprzedzeniem:
Tel: +49 (0) 89 97 59 97 95
Fax: +49 (0) 89 97 59 97 96
Tel. kom.: + 49 (0) 171 3 72 71 79

Twój sprzęt narciarski.

Podróżując Lufthansą możesz bez problemu zabrać ze sobą swój sprzęt narciarski.

Zasady przewozu sprzętu narciarskiego.

Star Alliance