Góry czekają na Ciebie!

 

Witamy w Monachium

 

Witamy w Monachium.

Do zobaczenia w górach!

 

MonachiumChcesz jak najszybciej znaleźć się w górach? To bardzo proste - z lotniska w Monachium zabierze Cię nasz partner: Four Seasons Travel lub SMS Airport Travel. Garmisch-Partenkirchen, Kitzbühel, Zillertal lub Wilder-Kaiser - Brixental - zaledwie w dwie godziny możesz znaleźć się na najlepszych szlakach na piesze wędrówki w Niemczech i w Tyrolu! Autobusiki transferowe zabiorą Cię z Terminalu 2 bezpośrednio do hotelu - niezawodnie i wygodnie.

Najlepsze miejsca na piesze wędrówki

Garmisch-Partenkirchen, Kitzbühel, Zillertal lub Wilder-Kaiser - Brixental - z Monachium najlepsze szlaki na piesze wędrówki w Niemczech i Tyrolu są w zasięgu ręki.


Poznaj najlepsze miejsca na piesze wędrówki

Transfer autobusowy w góry


Z lotniska w Monachium można szybko i wygodnie dost ać się do wybranych ośrodków górskich - wystarczy skorzystać z jednego z ser wisów transferowych organizowanych przez Four Seasons Travel i SMS Airport Transfer.

Więcej informacji o transferze autobusowym

 
top


Twój sprzęt sportowy
Twój sprzęt sportowy


Podróżując Lufthansą możesz bez problemu zabrać ze sobą swój dodatkowy oraz specjalny bagaż.

Zasady przewozu sprzętu sportowego

 
top


Lotnisko w Monachium wita!

 

Lotnisko MonachiumLotnisko w Monachium jest doskonałą bazą wypadową do znajdujących się niedaleko w Bawarii i Austrii szlaków na piesze wędrówki.

Przylatując na Terminal 2, najnowocześniejszy terminal transferowy w Europie dla pasażerów Lufthansy oraz linii należących do sojuszu Star Alliance, możesz skorzystać z niezliczonych możliwości relaksu oraz ucieczki od codziennego życia. Programy wellness i spa, ponad 200 markowych sklepów oferujących możliwość zrobienia wyjątkowych zakupów w atrakcyjnych cenach, doskonały wybór smakołyków międzynarodowej kuchni sprawią, że pobyt na lotnisku w Monachium będzie naprawdę niezapomniany. Na przykład restauracja Airbräu, zanim ruszysz w dalszą podróż.

Pod koniec podróży, odprawę ułatwią ci stanowiska w Terminalu 2, specjalnie przygotowane do odprawy nadbagażu i bagażu specjalnego. Lotnisko w Monachium serdecznie wita!

Poznaj lotnisko w Monachium

Po prostu praktyczny – nasz serwis bagażowy

Z przyjemnością zajmiemy się tym, aby droga do lokalnego autobusiku transferowego była wyjątkowo prosta – po przylocie portier będzie czekał na Ciebie w hali przylotów, aby zawieźć bagaże to transferowego autobusiku. Podstawowa cena za 2 bagaże, każdy o wadze do 20 kg to tylko 4€. Każdy dodatkowy bagaż ważący nie więcej niż 20 kg kosztuje dodatkowe 1,50€.

Serwis portiera można łatwo zarezerwować z wyprzedzeniem:
Tel: +49 (0) 89 97 59 97 95
Fax: +49 (0) 89 97 59 97 96
Tel. kom.: + 49 (0) 171 3 72 71 79

Star Alliance