Zmień rezerwację lotów online

 

 

Jeśli będzie to konieczne, można zmienić rezerwacje Lufthansy nawet na godzinę przed odlotem, online lub na urządzeniu przenośnym pod zakładką ‘Moje rezerwacje’. Dzięki temu można szybko i elastycznie reagować w obliczu nieprzewidzianych zdarzeń, niezależnie od dostępności Centrum Serwisowego Lufthansy. Co więcej, oznacza to również, że nie trzeba wyczekiwać w kolejce do biura biletowego na lotnisku.

Jeśli już odprawiłeś się na lot, który chcesz zmienić, prosimy najpierw anulować swoją odprawę pod zakładką “Odprawa online”.

 

Jeśli chcesz zmienić godzinę wylotu lub przylotu, musisz najpierw wywołać swoją rezerwację na stronie LH.com. Po kliknięciu przycisku ‘Zmień rezerwacje’ pojawią się inne dostępne rejsy. Jeśli zrobiłeś rezerwację bez zalogowania się, możesz zawsze wywołać rezerwację wpisując swoje nazwisko i numer rezerwacji lub ewentualnie dodać ją do zestawienia swoich rezerwacji. Prosimy pamiętać: możesz zmienić rezerwację jedynie wtedy, gdy zezwalają na to warunki taryfy, w której został wystawiony bilet.

 

Jeśli w tym samym czasie zmieniasz rezerwację rejsu odlatującego i powrotnego, masz również możliwość dokonania zapłaty za podwyższenie swojej klasy podróżnej. Jeśli zmiana rezerwacji powoduje powstanie dodatkowych kosztów – np. o opłatę za zmianę rezerwacji wynikającą z warunków taryfy lub o dopłatę do wyższej klasy podróżnej – zostaną one podane i potrącone na końcu transakcji w takiej formie, jaka została wybrana dla tej płatności. Na tym samym etapie możesz również zarezerwować sobie miejsca na następny lot.


Star Alliance