Lufthansa dla klientów korporacyjnych

Tu znajdziesz oferty Lufthansy na podróże korporacyjne i służbowe oraz związane z tym informacje zebrane specjalnie dla Ciebie. W przypadku małych i średnich firm (SME), oferujemy program lojalnościowy PartnerPlusBenefit. W programie tym zarabiasz punkty BenefitPoints za odbyte loty na trasach połączeń rejsowych którejkolwiek z 12 partnerskich linii lotniczych i zamieniasz te punkty na atrakcyjne nagrody. Jeśli planujesz podróż na targi lub rozważasz możliwość wynajęcia prywatnego samolotu spełniającego Twoje potrzeby, dowiedz się więcej o opcjach i korzyściach, jakie Lufthansa oferuje klientom korporacyjnym.

PartnerPlusBenefit – Korporacyjny program korzyści Lufthansy dla małych i średnich firm

W bezpłatnym programie PartnerPlusBenefit Twoja firma otrzymuje punkty BenefitPoints za każdy lot Twój lub Twoich pracowników. Punkty te można następnie wymieniać na atrakcyjne nagrody, a mianowicie, na bezpłatne loty, przeniesienie do wyższej klasy podróżnej czy też oferty zakupów u naszych licznych partnerów handlowych.

Więcej o PartnerPlusBenefit


Więcej ofert dla klientów korporacyjnych

Spotkania i Imprezy

Lufthansa z największą przyjemnością pomoże Ci zorganizować międzynarodowe imprezy. Bez względu na to, czy jesteś uczestnikiem czy organizatorem takich imprez, możesz zawsze liczyć na elastycznie dopasowany plan przelotów i atrakcyjne ceny biletów.

Dowiedz się więcej o Spotkaniach i Imprezach

Prywatny samolot - Private Jet

Sam ułóż dogodny dla Ciebie rozkład lotów: serwis Lufthansa Private Jet to maksymalna elastyczność przy planowaniu podróży, dzięki czemu oszczędzasz cenny czas.Więcej informacji o Private Jet

Kontrakt korporacyjny

Międzynarodowe koncerny, które ponoszą ogromne koszty podróży służbowych, mają możliwość zawarcia indywidualnego kontraktu, oferującego wiele korzyści i pomoc ze strony Lufthansy.

Skontaktuj się z Zespołem Sprzedaży Lufthansy

AirPlus

Przed podróżą, po podróży czy w trakcie jej trwania - AirPlus pomoże Ci sprawnie i elastycznie zarządzać podróżami służbowymi w Twojej firmie.


Dowiedz się więcej o AirPlus

Avis hired cars - attractive prices all over the world

To Avis

HRS Hotels - over 250,000 hotels that can be booked online

To HRS

PLNR_744174850

Star Alliance