Star Chef recipes to print out and cook at home

 

 

Daj się skusić pysznym daniom

Wprowadzając duże zmiany w serwisach pokładowych w klasach premiowych, Lufthansa stara się w jeszcze większym zakresie zaspokoić wymagania i spełnić życzenia pasażerów zarówno podczas rejsów dalekiego jak i krótkiego zasięgu, zgodnie ze swoim sztandarowym hasłem: “Wszystko dla Ciebie”.

W naszych działaniach uwzględniamy życzenia pasażerów możliwie w każdym najdrobniejszym szczególe.

Sławni mistrzowie kuchni w Pierwszej Klasie

Obiad na pokładzie jak w eleganckiej restauracji odznaczonej gwiazdkami Michelin – najsłynniejsi szefowie kuchni proponują naszym pasażerom Pierwszej Klasy podróżującym rejsami dalekiego zasięgu, niezapomniane rozkosze kulinarne.

Do naszej kuchni Pierwszej Klasy

Kulinarne odkrycia w Klasie Business


Nasi pasażerowie podróżujący w Klasie Business mogą teraz delektować się posiłkami z różnorodnych menu. W zależności od długości trasy i miejsca docelowego podróży, czeka na nich bogata oferta kulinarna.

Do naszej kuchni Klasy Business

Napoje w klasie ekonomicznej

Pasażerom podróżującym klasą ekonomiczną oferujemy podczas wszystkich połączeń szeroki wybór zimnych i ciepłych napoi oraz niewielką przekąskę lub – w zależności od trasy - gorący posiłek.

Posiłki dla dzieci

Menu naszych posiłków dla dzieci zostało specjalnie opracowane z myślą o naszych małych pasażerach. Więcej o menu posiłków dla dzieci

Posiłki specjalne

Pasażerowie, którzy wymagają specjalnej diety, mają do wyboru 16 różnych zestawów posiłków.

Więcej o posiłkach specjalnych

 


Star Alliance