Loty do Azji

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Warszawa - Zurych
Od 316 zł*Twój lot do Azji: zrelaksuj się na Dalekim Wschodzie

Poznaj urzekające piękno i różnorodność Azji, udając się tam jednym z licznych rejsów Lufthansy. Największy kontynent na Ziemi rozciąga się od wyżyn Iranu po Wyspy Japońskie, od Syberii na północy po wyspy Indonezji po drugiej stronie równika.

Ciesz się słońcem południowej Azji

Wybierz się do Tajlandii, najpopularniejszego celu wycieczek do Azji. W gwarnym Bangkoku (BKK) spróbujesz wyśmienitych dań miejscowej kuchni i obejrzysz wyjątkowe atrakcje turystyczne, takie jak Wielki Pałac Królewski. Spragnieni zabawy i słońca mogą udać się na południe kraju, do słynnych na całym świecie nadmorskich kurortów Krabbe i Phuket, gdzie dzika przyroda (i niemniej dzikie życie nocne) są gwarancją niepowtarzalnych wakacji. Na północy obejrzysz pozostałości starożytnych pałaców Khmerów w Kambodży, ze słynną świątynią Angkor Wat, która jest największym zabytkiem sakralnym na świecie. Już sam subkontynent indyjski jest ogromnie zróżnicowany: od Himalajów na północy po plaże Goa i dżungle Indii środkowych. W Azji Południowo-Wschodniej leży Bali (DPS), gdzie porośnięte lasami wulkaniczne góry, plaże i rafy koralowe są prawdziwą mekką odkrywców. Dżakarta (JKT), stolica Indonezji, od dawna jest kulturowym tyglem z wpływami jawajskimi, malajskimi, chińskimi, indyjskimi i europejskimi. Przejawia się to w wyjątkowej architekturze miasta, a także w języku i kuchni. Z pięknem indonezyjskiej przyrody kontrastują luksusowe galerie handlowe, hotele i restauracje wyspiarskiego miasta-państwa Singapur (SIN).

Bezkresne stepy i supernowoczesne miasta

Na wschodzie kontynentu znajdziesz „perłę Orientu”, czyli dawną brytyjską kolonię Hongkong (HKG), gdzie imponujące drapacze chmur, parki tematyczne, w których zawsze coś się dzieje i tętniące życiem uliczne targowiska wprost zapierają dech w piersiach. Na poszukiwaczy jeszcze mocniejszych wrażeń czekają megamiasta południowo-wschodnich Chin, stanowiące bramę do centralnej części kraju z pięknymi krajobrazami doliny Jangcy czy bambusowymi lasami w prowincji Jiangsu. Północ to nie tylko Wielki Mur Chiński, ale także bogate równiny Azji Środkowej, rozciągające się od Mongolii na południowym wschodzie do Kaukazu na zachodzie i do syberyjskiej tundry na północy. Warto również odwiedzić przystanki na historycznym Jedwabnym Szlaku, takie jak piękna Samarkanda (SKD) w Uzbekistanie. Na dalekim krańcu Azji leży wyspiarska Japonia, która wita gości niepowtarzalną mieszanką zaawansowanej techniki i wielowiekowych tradycji. Tokio (NRT) słynie z takich tradycyjnych widoków, jak Pałac Cesarski czy Sanktuarium Meiji. Miasto znane jest także z nieco zwariowanej japońskiej popkultury – całe dzielnice, takie jak Akihabara, są poświęcone mandze i anime, zabawom w przebieranie oraz kawiarniom z filuternie ubranymi (przebranymi) kelnerkami-pokojówkami. Zdecydowanie polecamy wyprawę na zakupy do Shibuya i zabawę w nocnych klubach Roppongi. Warto wybrać się na festiwal kwitnącej wiśni do Hanami na południowej Okinawie (OKA) lub odwiedzić stare miasto Kioto (UKY) z licznymi zabytkami, świątyniami, sanktuariami i zamkami. Zarezerwuj rejs z Lufthansą do Azji i poznaj ten kontynent wszystkimi zmysłami.

Online Serwis Lufthansy

Lot-Rezerwajca

Teraz możesz zarezerwować pożądany lotu z gwarancji ceny - i zapłacić 48 godzin później

Rezerwację loty on-line

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Wystarczy popatrzeć na teraz łatwo kupić

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Azji z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.