Lot
Turyn

Korzystnie do celów na całym świecie!
Od 849 PLN*

Więcej lotów

Pokaz warunki rezerwacji
* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu..

Informacje

Image

Loty do Turynu (TRN) - rezerwuj tanie loty do Włoch z Polski


Loty do Turynu (TRN) i loty do Włoch z Polski. Korzystaj z tanich przelotów Lufthansy i leć do Turynu! Wybierz się do tego malowniczego miasta na weekendowe zakupy lub na dłuższy urlop! Odkryj fascynującą stolicę Piemontu, delektuj się jej wspaniałą alpejską atmosferą, zwiedzaj jej oryginalne zabytki, jak np. Castello del Valentino, Kościół San Lorenzo, czy Palazzo Reale i odwiedzaj ciekawe muzea, m.in. słynne Muzeum Automobilizmu i Muzeum Kinematografii. Turyn zaprasza do spędzenia niepowtarzalnego urlopu! Leć z Lufthansą do Turynu! Poza lotami do Turynu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda: Turyn

  Dzisiaj Piątek Sobota Niedziela
34°C

Dzisiaj
34°C | 21°C 34°C | 22°C 34°C | 22°C 34°C | 22°C

Wiecej lotów do Europy

Lufthansa oferuje Państwu korzystne loty po całym świecie - lećcie Państwo bezpośrednio lub przez Frankfurt czy Monachium do Europy, Azji lub Ameryki. Zabierzemy Państwa do wybranych miejsc w charakterystycznej dla Lufthansy wysokiej jakości. Wyszukajcie lot z naszych najlepszych ofert. Zarezerwujcie już teraz tanie loty i podróżujcie po całym świecie. Z nami Państwa podróz stanie sie prawdziwym przeżyciem. Obojętnie czy spontaniczna podróż Last Minute czy planują Państwo z wyprzedzeniem: Tutaj znajdą Państwo pasujące oferty lotów.

 

Rezerwujcie Państwo lot Turyn z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot Turyn tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

 

 

Loty

  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Więcej opcji
Image

Rezerwacja lotów

Od zaraz mogą Państwo zarezerwować wybrany lot z gwarantowaną ceną i zapłacić 48 godzin później..
Więcej informacji o rezerwacji lotów