• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Turyn

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 819 PLN*

Informacje

Loty do Turynu (TRN) - rezerwuj tanie loty do Włoch z Polski

Loty do Turynu (TRN) i loty do Włoch z Polski. Korzystaj z tanich przelotów Lufthansy i leć do Turynu! Wybierz się do tego malowniczego miasta na weekendowe zakupy lub na dłuższy urlop! Odkryj fascynującą stolicę Piemontu, delektuj się jej wspaniałą alpejską atmosferą, zwiedzaj jej oryginalne zabytki, jak np. Castello del Valentino, Kościół San Lorenzo, czy Palazzo Reale i odwiedzaj ciekawe muzea, m.in. słynne Muzeum Automobilizmu i Muzeum Kinematografii. Turyn zaprasza do spędzenia niepowtarzalnego urlopu! Leć z Lufthansą do Turynu! Poza lotami do Turynu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Turyn

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  20°C
  /
  13°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  18°C
  /
  12°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  19°C
  /
  13°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  21°C
  /
  12°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Turyn z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.