• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Triest

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Triestu (TRS) - Rezerwuj tanie loty loty do Włoch z Polski

Loty do Triestu (TRS). Korzystaj z tanich przelotów Lufthansy i odkryj Triest! Spędź wspaniały urlop w tym malowniczym, leżącym nad Morzem Adriatyckim mieście portowym północno-wschodnich Włoch! Zwiedzaj jego historyczne zabytki: od czasów starożytnych, jak np. Teatro Romano - teatr rzymski z I wieku, po liczne barokowe i klasycystyczne budowle, do których należą przede wszystkim Palazzo Pitteri i Teatro Verdi. Leć z Lufthansą do Triestu i odkryj to fascynujące wielokulturowe miasto! Poza lotami do Triestu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Triest

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  21°C
  /
  13°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  24°C
  /
  15°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  24°C
  /
  16°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  25°C
  /
  17°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Triest z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.