• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Triest

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Triestu (TRS) - Rezerwuj tanie loty loty do Włoch z Polski

Loty do Triestu (TRS). Korzystaj z tanich przelotów Lufthansy i odkryj Triest! Spędź wspaniały urlop w tym malowniczym, leżącym nad Morzem Adriatyckim mieście portowym północno-wschodnich Włoch! Zwiedzaj jego historyczne zabytki: od czasów starożytnych, jak np. Teatro Romano - teatr rzymski z I wieku, po liczne barokowe i klasycystyczne budowle, do których należą przede wszystkim Palazzo Pitteri i Teatro Verdi. Leć z Lufthansą do Triestu i odkryj to fascynujące wielokulturowe miasto! Poza lotami do Triestu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Triest

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  11°C
  /
  6°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  9°C
  /
  5°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  10°C
  /
  7°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  11°C
  /
  8°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Triest z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.