• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Timisoara

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Timisoary (TSR) - rezerwuj tanie loty do Rumunii z Polski

Loty do Timisoary (TSR). Odkryj Timisoarę, najpiękniejsze miasto Rumunii! Wybierz się w podróż w przeszłość, zwiedzając jej wspaniałe kamienice z XIX wieku, stare kościoły, zamki i barokowe budowle. Wstąp na popołudniową kawę do jednej z przytulnych kawiarenek na Piata Unirii i delektuj się regionalną kuchnią w luksusowych restauracjach. Zachwyci cię również ogromny, barwny jarmark Timisoary, jak też wspaniałe kulturalne imprezy na wolnym powietrzu w parku Rozelor. Rezerwuj tanie loty do Timisoary, 'Małego Wiednia'! Poza lotami do Timisoary, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Timisoara

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  30°C
  /
  16°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  26°C
  /
  17°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  26°C
  /
  16°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  26°C
  /
  13°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Timisoara z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.