• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Teheran

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Teheranu (IKA) - rezerwuj tanie loty do Teheranu z Polski

Loty do Teheranu (IKA). Korzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i leć do Teheranu! Oprócz cudownych zabytków, licznych teatrów, muzeów i mnóstwa parków, leżąca w wysokich górach Elburs i nad Morzem Kaspijskim stolica Iranu oferuje niezliczone możliwości spędzenia wolnego czasu. Będąc w Teheranie nie można także pominąć tamtejszego bazaru, jest to bowiem największy zadaszony bazar na świecie, oferujący odwiedzającym duży wybór towarów: od wysokiej jakości dywanów po egzotyczne przyprawy. Leć z Lufthansą do Teheranu i odkryj jedno z najstarszych miast świata! Rezerwuj loty do Iranu! Poza lotami do Teheranu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Teheran

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  29°C
  /
  18°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  27°C
  /
  18°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  28°C
  /
  18°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  29°C
  /
  21°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Teheran z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.