• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Taszkent

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Taszkientu (TAS) - rezerwuj tanie loty do Uzbekistanu z Polski

Loty do Taszkientu (TAS). Odkryj Taszkient, jedno z największych miast Azji Środkowej! Pozwól sobie na fascynujące wakacje w stolicy Uzbekistanu! Zwiedzaj jego liczne, wzbudzające podziw zabytki: okazały Pałac Księcia Romanowa, majestatyczne mauzolea i meczety, muzea, jak np. Muzeum Emira Timura, czy Muzeum Sztuk Pięknych Uzbekistanu - posiadające ogromny zbiór eksponatów od czasów antycznych po XIX i XX w. Zobacz co jeszcze czeka na ciebie w tym pełnym tajemnic mieście! Rezerwuj jeszcze dziś tanie loty do Taszkientu i loty do Uzbekistanu! Poza lotami do Taszkientu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Taszkent

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  3°C
  /
  -1°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  0°C
  /
  -4°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  2°C
  /
  -5°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  3°C
  /
  -5°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Taszkent z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.