• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Sofia

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 909 PLN*

Informacje

Loty do Sofii (SOF) - rezerwuj tanie loty do Bułgarii z Polski

Loty do Sofii (SOF)! Rezerwuj loty do Bułgarii! Czy chcesz spędzić niepowtarzalny urlop w jednej z najbardziej ekscytujących metropolii Europy Południowo-Wschodniej! Jeśli tak, to rezerwuj tani lot z Lufthansą do Sofii! Sofia, kulturalne i ekonomiczne centrum Bułgarii, czeka na ciebie z mnóstwem fantastycznych atrakcji. Liczne imrezy kulturalne, muzea, teatry, jak także ekskluzywne restauracje i bary zapraszają do wspaniałego wypoczynku. Leć do stolicy Bułgarii i odkryj to fascynujące miasto! Poza lotami do Sofii, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Sofia

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  3°C
  /
  1°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  4°C
  /
  1°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  6°C
  /
  1°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  5°C
  /
  0°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Sofia z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.