• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Singapur

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 2.519 PLN*

Informacje

Loty do Singapuru (SIN) - rezerwuj i leć tanio do Singapuru

Loty do Singapuru (SIN) - tanie loty do Singapuru. Korzystaj z atrakcyjnych cen przelotów do Singapuru. Poznaj to ciekawe, kolonialne Miasto Lwa, gdzie nowoczesne drapacze chmur kontrastują z bujną zielenią parków. Zarezerwuj teraz lot z Lufthansą i skorzystaj z jej niesamowicie atrakcyjnych ofert.

Pogoda in Singapur

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  30°C
  /
  28°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  31°C
  /
  27°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  31°C
  /
  28°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  31°C
  /
  28°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Marzysz o tym, by przezyc cos naprawde niezwyklego? Wzbij sie w chmury z samolotem flagowym A380 Lufthansy - zdumiewajacym pod kazdym wzgledem.

Zarezerwuj lot do Singapur z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.