Triptype
  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Rezerwacje samochodów są dokonywane bezpośrednio u naszego partnera Avis, Budget lub Hertz i oddzielnie od rezerwacji lotów Lufthansa.

Rezerwacje hoteli są dokonywane bezpośrednio u naszego partnera Booking.com i oddzielnie od rezerwacji lotów Lufthansa.

Lot Seul

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Wyszukiwarka najlepszych cen Seul

Informacje

Loty do Seulu (SEL) - rezerwuj tanie loty z Polski do Seulu

Loty do Seulu (SEL). Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i odkryj Seul - fascynującą stolicę Korei Południowej! Zanurz się w tajemniczy świat jej fascynującej historii. Zwiedzaj liczne historyczne pałace z dynastii Joseon, jak np. Gyeongbokgung, tysiącletnie świątynie, oglądaj ciekawe zbiory eksponatów w licznych galeriach i muzeach, przespaceruj się po Jongnodie - jednym z najpopularniejszych deptaków w mieście i rozkoszuj się niebiańską kuchnią koreańską. Leć z Lufhansą do Seulu i poznaj serce Korei Południowej! Poza lotami do Seulu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Seul

Dalsze oferty na przelot

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Zarezerwuj lot do Seul z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.