• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Seul

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 2.419 PLN*

Informacje

Loty do Seulu (SEL) - rezerwuj tanie loty z Polski do Seulu

Loty do Seulu (SEL). Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i odkryj Seul - fascynującą stolicę Korei Południowej! Zanurz się w tajemniczy świat jej fascynującej historii. Zwiedzaj liczne historyczne pałace z dynastii Joseon, jak np. Gyeongbokgung, tysiącletnie świątynie, oglądaj ciekawe zbiory eksponatów w licznych galeriach i muzeach, przespaceruj się po Jongnodie - jednym z najpopularniejszych deptaków w mieście i rozkoszuj się niebiańską kuchnią koreańską. Leć z Lufhansą do Seulu i poznaj serce Korei Południowej! Poza lotami do Seulu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Seul

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  5°C
  /
  -3°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  8°C
  /
  -3°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  11°C
  /
  2°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  10°C
  /
  7°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Seul z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.