• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Seul

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 2.419 PLN*

Informacje

Loty do Seulu (SEL) - rezerwuj tanie loty z Polski do Seulu

Loty do Seulu (SEL). Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i odkryj Seul - fascynującą stolicę Korei Południowej! Zanurz się w tajemniczy świat jej fascynującej historii. Zwiedzaj liczne historyczne pałace z dynastii Joseon, jak np. Gyeongbokgung, tysiącletnie świątynie, oglądaj ciekawe zbiory eksponatów w licznych galeriach i muzeach, przespaceruj się po Jongnodie - jednym z najpopularniejszych deptaków w mieście i rozkoszuj się niebiańską kuchnią koreańską. Leć z Lufhansą do Seulu i poznaj serce Korei Południowej! Poza lotami do Seulu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Seul

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  23°C
  /
  17°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  28°C
  /
  16°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  29°C
  /
  17°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  26°C
  /
  18°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Seul z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.