• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Porto

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 839 PLN*

Informacje

Loty do Porto (OPO) - rezerwuj i leć tanio do Porto

Loty do Porto (OPO) - tanie loty loty do Portugalii. Korzystaj z atrakcyjnych cen przelotów do Porto. Poznaj to bogate w obyczaje miasto Portugalii. Przespaceruj się po malowniczych ulicach tego pełnego uroku miasta i skosztuj wyśmienitych specjałów kuchni portugalskiej. Rezerwuj tanie bilety i leć z Lufthansą, aby odkryć Porto.

Pogoda in Porto

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  16°C
  /
  14°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  12°C
  /
  7°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  12°C
  /
  5°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  13°C
  /
  4°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Porto z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.