• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Porto

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 829 PLN*

Informacje

Loty do Porto (OPO) - rezerwuj i leć tanio do Porto

Loty do Porto (OPO) - tanie loty loty do Portugalii. Korzystaj z atrakcyjnych cen przelotów do Porto. Poznaj to bogate w obyczaje miasto Portugalii. Przespaceruj się po malowniczych ulicach tego pełnego uroku miasta i skosztuj wyśmienitych specjałów kuchni portugalskiej. Rezerwuj tanie bilety i leć z Lufthansą, aby odkryć Porto.

Pogoda in Porto

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  16°C
  /
  14°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  17°C
  /
  13°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  19°C
  /
  12°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  21°C
  /
  12°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Porto z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.