• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Orlando

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 2.879 PLN*

Informacje

Loty do Orlando (MCO) - rezerwuj tanie loty do Orlando z Polski

Loty do Orlando (MCO). Leć do Orlando z Lufthansą i poznaj to piękne miasto Florydy! Czekają tu na ciebie największe na świecie parki rozrywki, takie jak: Universal Studios, Kennedy Space Center, Disney World czy olbrzymie oceanarium Sea World Orlando. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Odwiedź słoneczne plaże, centra handlowe, niezapomniane rezerwaty przyrody i kluby nocne. Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty Lufthansy: leć do Orlando! Poza lotami do Orlando, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Orlando

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  28°C
  /
  20°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  28°C
  /
  20°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  31°C
  /
  20°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  33°C
  /
  20°C

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Orlando z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.