• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Orlando

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 2.879 PLN*

Informacje

Loty do Orlando (MCO) - rezerwuj tanie loty do Orlando z Polski

Loty do Orlando (MCO). Leć do Orlando z Lufthansą i poznaj to piękne miasto Florydy! Czekają tu na ciebie największe na świecie parki rozrywki, takie jak: Universal Studios, Kennedy Space Center, Disney World czy olbrzymie oceanarium Sea World Orlando. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Odwiedź słoneczne plaże, centra handlowe, niezapomniane rezerwaty przyrody i kluby nocne. Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty Lufthansy: leć do Orlando! Poza lotami do Orlando, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Orlando

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  21°C
  /
  10°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  14°C
  /
  6°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  18°C
  /
  5°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  11°C
  /
  2°C

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Orlando z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.