• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Miami

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 2.989 PLN*

Informacje

Loty do Miami (MIA) - rezerwuj tanie loty do Miami z Polski

Loty do Miami (MIA), USA. Tanie loty do Miami. Lufthansa oferuje tanie loty do Miami! Ta nowoczesna metropolia Florydy z olbrzymimi plażami, różnorodną architekturą i rozrywką gwarantuje niezapomniany urlop. W Miami każdy znajdzie coś dla siebie: Od Ocean Drive, Metro Zoo i dzielnicy Art Deco po pulsujące kluby nocne. Zarezerwuj już teraz tani lot z Lufthansą do Miami i nastaw się na szaloną przygodę! Zwiedzaj świat z Lufthansą! Poza lotami do Miami, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Miami

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  19°C
  /
  9°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  19°C
  /
  13°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  18°C
  /
  12°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  19°C
  /
  10°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Marzysz o tym, by przezyc cos naprawde niezwyklego? Wzbij sie w chmury z samolotem flagowym A380 Lufthansy - zdumiewajacym pod kazdym wzgledem.

Zarezerwuj lot do Miami z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.