• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Madryt

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 829 PLN*

Informacje

Loty do Madrytu (MAD) - rezerwuj i leć tanio do Madrytu, Hiszpanii

Loty do Madrytu (MAD). Tanie loty do Madrytu. Korzystaj z atrakcyjnych cen przelotów do Madrytu. Poznaj to jedno z najstarszych miast w Europie. Madryt to stolica i największe miasto w Hiszpanii. Zwiedź stare miasto, przespaceruj się po przepięknych ogrodach i skosztuj wyśmienitych specjałów kuchni hiszpańskiej. Madryt znany jest z bogatych muzeów, tu także znajduje się jedno z najważniejszych na świecie muzeów: Prado. Warte zobacznia są także: Pałac Królewski z XVIII wieku, katedra Almudena, Puerta de Alcalá oraz nachylone ku sobie budynki Puerta de Europa (Brama Europy), jedne z ciekawszych rozwiązań architektonicznych. Odkryj Madryt i jego bogate żyjcie nocne. Zarezerwuj teraz lot z Lufthansą i skorzystaj z jej niesamowicie atrakcyjnych ofert.

Pogoda in Madryt

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  27°C
  /
  9°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  28°C
  /
  10°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  28°C
  /
  13°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  29°C
  /
  14°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Online Serwis Lufthansy

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Madryt z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.