• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Larnaka

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Larnaki (LCA) - rezerwuj tanie loty do Larnaki z Polski

Loty do Larnaki (LCA), tanie loty na Cypr! Wybierz się na urlop do malowniczej Larnaki! Larnaka zachwyci cię swoją bogatą ofertą turystyczną. Godne polecenia jest najstarsze prywatne Muzeum Pierides, posiadające ogromny prywatny zbiór starożytnych, średniowiecznych i bizantyjskich dzieł sztuki oraz pozostałości starożytnego państwa-miasta Kition. Rezerwuj tani lot z Lufthansą do Larnaki i poznaj miasto, które nigdy nie śpi! Delektuj się jego wspaniałym śródziemnomorskim klimatem, podziwiaj piękne zabytki i kosztuj specjałów cypryjskiej kuchni oraz wyśmienitego, cenionego przez smakoszy na całym świecie, wina Commandoria!

Pogoda in Larnaka

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  27°C
  /
  17°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  27°C
  /
  17°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  28°C
  /
  18°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  28°C
  /
  19°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Larnaka z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.