Lot
Larnaka

Korzystnie do celów na całym świecie!

Więcej lotów

Pokaz warunki rezerwacji
* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu..

Informacje

Image

Loty do Larnaki (LCA) - rezerwuj tanie loty do Larnaki z Polski


Loty do Larnaki (LCA), tanie loty na Cypr! Wybierz się na urlop do malowniczej Larnaki! Larnaka zachwyci cię swoją bogatą ofertą turystyczną. Godne polecenia jest najstarsze prywatne Muzeum Pierides, posiadające ogromny prywatny zbiór starożytnych, średniowiecznych i bizantyjskich dzieł sztuki oraz pozostałości starożytnego państwa-miasta Kition. Rezerwuj tani lot z Lufthansą do Larnaki i poznaj miasto, które nigdy nie śpi! Delektuj się jego wspaniałym śródziemnomorskim klimatem, podziwiaj piękne zabytki i kosztuj specjałów cypryjskiej kuchni oraz wyśmienitego, cenionego przez smakoszy na całym świecie, wina Commandoria!

Pogoda: Larnaka

  Dzisiaj Sobota Niedziela Poniedziałek
31°C

Dzisiaj
31°C | 21°C 30°C | 20°C 31°C | 21°C 31°C | 21°C

Wiecej lotów do Europy

Lufthansa oferuje Państwu korzystne loty po całym świecie - lećcie Państwo bezpośrednio lub przez Frankfurt czy Monachium do Europy, Azji lub Ameryki. Zabierzemy Państwa do wybranych miejsc w charakterystycznej dla Lufthansy wysokiej jakości. Wyszukajcie lot z naszych najlepszych ofert. Zarezerwujcie już teraz tanie loty i podróżujcie po całym świecie. Z nami Państwa podróz stanie sie prawdziwym przeżyciem. Obojętnie czy spontaniczna podróż Last Minute czy planują Państwo z wyprzedzeniem: Tutaj znajdą Państwo pasujące oferty lotów.

 

Rezerwujcie Państwo lot Larnaka z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot Larnaka tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

 

 

Loty

  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Więcej opcji
Image

Rezerwacja lotów

Od zaraz mogą Państwo zarezerwować wybrany lot z gwarantowaną ceną i zapłacić 48 godzin później..
Więcej informacji o rezerwacji lotów