• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Egipt

Proszę sprawdzić przed wyjazdem do Egiptu aktualne informacje dla podróżujących. Ostrzeżenie dla podróżujących

Lot Kair

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 1.869 PLN*

Egipt

Proszę sprawdzić przed wyjazdem do Egiptu aktualne informacje dla podróżujących. Ostrzeżenie dla podróżujących

Informacje

Loty do Kairu (CAI)

Loty do Kairu (CAI). Kair jest stolicą Egiptu, która słynie z Piramid, Cytadeli z XII w. oraz Meczetu Muhammadda Alego, najsłynniejszej budowli Kairu. Egipskiego Muzeum wystawia Tut Anch Amuna. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Kair

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  30°C
  /
  17°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  33°C
  /
  17°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  34°C
  /
  20°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  29°C
  /
  20°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Kair z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.